Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

5 порад як вибрати сервіс по ремонту турбін?

5 порад як вибрати сервіс по ремонту турбін?
Поділитись в соцмережі:

Вибираємо сервіс з продажу та ремонту турбін

Ті, хто вперше зіткнулися з поломкою турбокомпресора, переживають шок не тільки від самого факту поломки, а й ще від того, що потрібно знайти надійний сервіс по ремонту, якому можна довіритися. Звичайно, набагато легше тим, кому є до кого звернутися за порадою. Але як бути тим, кому нічого «розумного» не порадили?

Порада 1. Персональні відгуки

Якщо ваш друг, брат чи сват здавали турбіну в ремонт останнім часом, слід до них прислухатися, особливо якщо ви довіряєте їхнім порадам. Куди вони ходили і чи сподобався їм сервіс? Пам'ятайте, що якщо вони залишилися чимось незадоволені, то відразу вам про це розкажуть. Це допоможе звузити коло пошуків. Хочеться відразу додати, що до відгуків з мережі інтернет треба ставитися дуже уважно. Хто знає, може ці відгуки - справа рук самого сервісу. Так що читайте уважно.

Порада 2. Наявність професійних майстрів і обладнання

Якісний ремонт можна провести тільки на професійному обладнанні, з яким, до речі, майстри повинні вміти поводитися. Тому перевіряйте або запитуйте на сервісі сертифікати про навчання майстрів. Крім того, надійні сервіси мають обмінний фонд турбін для легкових і вантажних автомобілів, чого сумнівні контори просто не можуть собі дозволити.

oborudovanie dlya remonta turbin

Порада 3. Швидкість виконання ремонту

Швидкість виконання ремонту безпосередньо пов'язана з попереднім пунктом. Якщо у сервіса немає власного обладнання чи фонду запасних частин, то їм доведеться відправляти турбіну ще кудись. Але якщо вам обіцяють полагодити за день-два, то варто звернути на це увагу.

Порада 4. Гарантії та якість ремонту

Тільки впевнені в якості своєї роботи сервіси видають гарантійні талони. У майстра з гаражного кооперативу ви такого не отримаєте. Термін гарантії - один рік, але при дотриманні правил експлуатації турбіни, вона прослужить набагато довше.

Порада 5. Наявність адекватного прайса

Ремонт турбіни - це завжди певний комплекс робіт. Тому професійні майстри знають, скільки буде коштувати ремонт турбіни в залежності від марки автомобіля. Ціна на ремонт турбіни буде озвучена під час оформлення заявки на ремонт.

Переваги сервісу «Турборотор»:

  • Швидкість. Ми виконуємо капітальний ремонт турбокомпресора за 1-2 дня. Тривалість ремонту ви дізнаєтеся відразу при оформленні заявки на ремонт.
  • Якість. За 4 роки роботи ми повернули безліч турбін до життя.
  • Обмінний фонд. Якщо у вас немає часу чекати закінчення ремонту ви можете обміняти свою поламану турбіну на справну.
  • Доступні ціни. Наш прайс стабільний, ми не називаємо ціни хаотично залежно від зовнішнього вигляду клієнта.
  • Сучасне балансувальне обладнання.
  • Порядність. Ми видаємо гарантію 1 рік на всі турбіни, що пройшли у нас ремонт.
  • Широка географія ремонту. Ми приймає турбіни на ремонт з усіх куточків України. Просто надішліть свою турбіну кур'єрською службою доставки.
  • Офіційна робота. Ми реально існуюча фірма. Розрахунок з нами може бути як готівковим, так і безготівковим. Ми ведемо свій бізнес чесно!
  • Позитивні відгуки. Запитайте у будь-якого хто був у нас)!

Інші статті

Помпаж турбіни

Стаття аналізує помпаж турбіни, руйнівний і небезпечний для двигунів. За допомогою викладеної тут інформації ви зможете своєчасно уникнути цього явища.

Детальніше
Чому монтаж турбіни прерогатива професійних СТО

Уявний примітивізм монтажу турбіни багатьом вселяє власну спроможність. Після настає розчарування, а часто і фінансові втрати. Розкриємо причини подібних фіаско ...

Детальніше
Актуатори турбін - причини і наслідки проблем з вестгейт-клапаном турбонаддува

Відмови актуатора пов'язані з випадками надлишку або нестачі повітря, що нагнітається потоку. Розглянемо докладніше їх прояви ...

Детальніше
Ризики самостійного ремонту турбіни

До чого призводить самостійний ремонт турбіни авто. Опис можливих ризиків. Переваги комплексної діагностики в компанії «Турборотор»

Детальніше
Заміна турбокомпресора в двигуні 1.6 HDi

На прикладі турбокомпресора з двигуном 1.6 HDi ми хочемо показати вам, що таке турбонагнітач про що слід пам'ятати при його заміні ...

Детальніше
Як вибрати ГБО для авто з турбіною

Чи можуть виникнути проблеми при монтажі газобалонного обладнання на машину з турбокомпресором? Детальніше про це в нашій статті ....

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.