Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

5 порад як вибрати сервіс по ремонту турбін?

5 порад як вибрати сервіс по ремонту турбін?
Поділитись в соцмережі:

Вибираємо сервіс з продажу та ремонту турбін

Ті, хто вперше зіткнулися з поломкою турбокомпресора, переживають шок не тільки від самого факту поломки, а й ще від того, що потрібно знайти надійний сервіс по ремонту, якому можна довіритися. Звичайно, набагато легше тим, кому є до кого звернутися за порадою. Але як бути тим, кому нічого «розумного» не порадили?

Порада 1. Персональні відгуки

Якщо ваш друг, брат чи сват здавали турбіну в ремонт останнім часом, слід до них прислухатися, особливо якщо ви довіряєте їхнім порадам. Куди вони ходили і чи сподобався їм сервіс? Пам'ятайте, що якщо вони залишилися чимось незадоволені, то відразу вам про це розкажуть. Це допоможе звузити коло пошуків. Хочеться відразу додати, що до відгуків з мережі інтернет треба ставитися дуже уважно. Хто знає, може ці відгуки - справа рук самого сервісу. Так що читайте уважно.

Порада 2. Наявність професійних майстрів і обладнання

Якісний ремонт можна провести тільки на професійному обладнанні, з яким, до речі, майстри повинні вміти поводитися. Тому перевіряйте або запитуйте на сервісі сертифікати про навчання майстрів. Крім того, надійні сервіси мають обмінний фонд турбін для легкових і вантажних автомобілів, чого сумнівні контори просто не можуть собі дозволити.

oborudovanie dlya remonta turbin

Порада 3. Швидкість виконання ремонту

Швидкість виконання ремонту безпосередньо пов'язана з попереднім пунктом. Якщо у сервіса немає власного обладнання чи фонду запасних частин, то їм доведеться відправляти турбіну ще кудись. Але якщо вам обіцяють полагодити за день-два, то варто звернути на це увагу.

Порада 4. Гарантії та якість ремонту

Тільки впевнені в якості своєї роботи сервіси видають гарантійні талони. У майстра з гаражного кооперативу ви такого не отримаєте. Термін гарантії - один рік, але при дотриманні правил експлуатації турбіни, вона прослужить набагато довше.

Порада 5. Наявність адекватного прайса

Ремонт турбіни - це завжди певний комплекс робіт. Тому професійні майстри знають, скільки буде коштувати ремонт турбіни в залежності від марки автомобіля. Ціна на ремонт турбіни буде озвучена під час оформлення заявки на ремонт.

Переваги сервісу «Турборотор»:

  • Швидкість. Ми виконуємо капітальний ремонт турбокомпресора за 1-2 дня. Тривалість ремонту ви дізнаєтеся відразу при оформленні заявки на ремонт.
  • Якість. За 4 роки роботи ми повернули безліч турбін до життя.
  • Обмінний фонд. Якщо у вас немає часу чекати закінчення ремонту ви можете обміняти свою поламану турбіну на справну.
  • Доступні ціни. Наш прайс стабільний, ми не називаємо ціни хаотично залежно від зовнішнього вигляду клієнта.
  • Сучасне балансувальне обладнання.
  • Порядність. Ми видаємо гарантію 1 рік на всі турбіни, що пройшли у нас ремонт.
  • Широка географія ремонту. Ми приймає турбіни на ремонт з усіх куточків України. Просто надішліть свою турбіну кур'єрською службою доставки.
  • Офіційна робота. Ми реально існуюча фірма. Розрахунок з нами може бути як готівковим, так і безготівковим. Ми ведемо свій бізнес чесно!
  • Позитивні відгуки. Запитайте у будь-якого хто був у нас)!

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.