Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
  • Пошук турбін по марці

Турбіна Холсет і її можливості

turbina holset

Турбіна Holset

Турбіни Holset складають більшу частину ринку сучасних турбонагнітачів. Свою ходу компанія почала в 1952 році, коли двоє партнерів створили спільну компанію з виробництва компресорів. Назву було вирішено поєднати з двох прізвищ Holmes і Croset. Стрибок у розвитку компанії трапився в 1973 році, коли компанія Holset почала використовувати систему проектування CAD. На сьогоднішній день Holset - це компанія, якамдинамічно розвивається, яка має великі заводи в Індії та Китаї.

Особливості турбокомпресора Holset

Виробник турбін Нolset підготував деякі особливості своїх турбін:

  • Фіксована або змінна геометрія;
  • Важіль вестгейта;
  • Компаундний турбонаддув;
  • Компресор високого тиску.

На сьогоднішній день Holset - лідер виробництва турбокомпресорів для вантажних автомобілів.

Переваги використання турбін Холсет:

  1. Зниження споживання палива;
  2. Зростання потужності двигуна на 50%;
  3. Зниження кількості відпрацьованих газів, які викидаються в атмосферу;
  4. Ефективне застосування енергії відпрацьованих газів.

Де купити турбіну Holset

Компресори цієї марки часто можна зустріти на автомобілях: Volvo, Scania, Iveco, Fiat, Ford, MAN, DAF. Це великі вантажні автомобілі, які приносять своїм власникам гроші, тільки коли знаходяться в дорозі. Кожен день простою - це збитки. Ось чому питання оперативної заміни турбіни дуже важливий. Компанія Turborotor може дуже швидко допомогти вам в цьому питанні. У нас в наявності популярні турбіни holset hx50, holset hx55, holset hx52, holset hx40w, holset he211w. Завдяки цьому ви можете її швидко купити, встановити на свій автомобіль і їхати в дорогу. При цьому можете бути впевнені в її надійності, адже вона гарантована самим виробником.

Вартість покупки турбіни Holset

Вартість нової турбіни залежить від марки автомобіля, типу і обсягу двигуна. Тільки з урахуванням цих факторів можна підібрати ідеальну турбіну для вас. Приходьте до нас в магазин або зателефонуйте, щоб отримати консультацію про ціну на турбіну holset.

Де провести ремонт турбіни Holset

Turborotor - офіційний представник компанії на території України, і єдиний на Західній Україні. Ми проводимо капітальний ремонт турбокомпресорів з використанням європейських протоколів ремонту та високотехнологічного обладнання. Після відновлювальних робіт характеристики турбіни не відрізняються від тих, що вона мала після спуску з конвеєра. Це означає, що вона також надійна і довговічна, як нова. На відновлені нами турбіни ми надаємо гарантію 1 рік.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.