Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
  • Пошук турбін по марці

Турбокомпресори BorgWarner - якість і надійність

turbiny borgwarner

Турбіни і турбокомпресори BorgWarner - якість на довгі роки!

Турбіна є дуже складним механізмом, що дозволяє значно збільшити потужність двигуна. Таким чином, її функціонування має найважливіше значення для великогабаритних транспортних засобів, тому якщо раптом виникла потреба в заміні або ремонті турбокомпресора, фахівці радять вибирати запчастини компанії BorgWarner. Сучасні конструкторські центри та великий досвід дозволяють забезпечувати високий рівень якості та довіру серед провідних світових виробників автомобілів.

Історія виникнення турбін BorgWarner

На сьогодні, організація BorgWarner є потужним відомим виробником широкого спектру запчастин для світових виробників автомобілів. Місце розташування компанії, а саме штаб-квартири і техцентру розміщений в США, місто Оберн-Хіллз. У 1928 році компанії Warner Gear, Borg and Beck та інші - об'єдналися для створення єдиної організації, яка в даний час має до 70 великих підприємств в США, країнах Європи та Азії і Канаді. Відомої та популярної компанія стала після того, як почала займатися поставками таких запчастин як: коробки передач і карбюратори. Одним з найуспішніших проектів стала розробка 3-х ступінчастою автоматичної коробки передач - Ford-O-Matic, яка вже в 1950 році була запущена в автомобільну промисловість.

Рекомендації по використанню турбін BorgWarner

Турбіни BorgWarner можна використовувати як для бензинових, так і для дизельних авто, при стаціонарному двигуні, гоночних спорт-карах, а також для двигунів різної спецтехніки, зокрема, корабельного. Серед автомобільних гігантів попитом користуються:

  • турбокомпресори BorgWarner;
  • різні варіації теплових систем;
  • системи приводу коліс;
  • елементи трансмісії;
  • механізми запалювання тощо.

Серед недавніх успішних розробок BorgWarner - блокування запалювання в протиугонною системою, що вкотре довело високий професіоналізм компанії.

Турбіни BorgWarner - лідер серед світових виробників автомобілів

Лідери розробки і виготовлення турбін потужністю до 1200 кВт - ККК (3К) і SCHWITZER входять до складу корпорації BorgWarner і протягом довгого часу зарекомендували якість своєї продукції на найвищому рівні. Турбіни (турбокомпресори) даної марки встановлюють на такі автомобілі як: Citroеn, Renault, Seat, Audi, Porsche, VW, Ford і інші.

Широкий модельний ряд турбокомпресорів зазвичай використовують в двигунах з дуже високою вихідною потужністю. Надійність і стабільність функціонування в будь-яких умовах дає можливість забезпечувати всіма необхідними запчастинами всіх американських виробників транспортних засобів. Як відомо, європейські автомобільні концерни закуповують не менше 72% продукції BorgWarner від загального обсягу.

Рішення незмінне - купити турбіни (турбокомпресори) BorgWarner

Не варто чекати, поки Ваша турбіна вийде з ладу, краще заздалегідь виявити проблему і знайти її рішення. Інноваційні розробки автомобільної індустрії BorgWarner можуть допомогти вирішити всі проблеми з турбокомпресором і забути про них надовго. Звертайтеся до наших кваліфікованих фахівців, які запропонують найкращий варіант продукції BorgWarner саме для Вашої моделі автомобіля.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.