Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
  • Пошук турбін по марці

Ремонт турбін Львів

Запрошуємо до співпраці СТО у Львові та Львівській області

remont turbin lviv

Якщо Вам необхідний надійний, швидкий і професійний ремонт турбін у Львові за прийнятною ціною - звертайтеся до нас, в компанію ТурбоРотор. Ми запропонуємо вам найбільш вигідну пропозицію. У нас працюють тільки професіонали, ми користуємося привілеями найсучаснішого обладнання, а наші ціни вас приємно здивують. Ми надаємо послуги як приватним, так і корпоративним клієнтам з усієї України завдяки добре налагодженій логістичній мережі.

Наш партнер і пункт прийому турбін знаходиться за адресою: м.Самбір, вул.Івасюка, 58.

Швидкий, високоякісний та доступний всім бажаючим - ремонт турбін у Львові

Ми не тільки ремонтуємо, але і проводимо налаштування, діагностику і повну заміну турбокомпрессорів практично всіх марок, що зустрічаються на теренах України. Наша компанія пропонує наступні переваги по ремонту турбін:

  1. Ми робимо весь обсяг робіт лише за 1-2 дні в залежності від його складності. Про тривалість ви дізнаєтеся одразу при оформленні заявки.
  2. Ми використовуємо польське обладнання для балансування, налаштування та фінішного балансування турбін.
  3. Всі наші працівники - майстри своєї справи.
  4. Наш ремонт турбін у Львові коштує від двох тисяч гривень.
  5. Ми надаємо гарантію на 1 рік!
  6. У нас великий обмінний фонд. Ви можете миттєво отримати готову турбіну і не чекати ремонту.
  7. Компанія TurboRotor є офіційно зареєстрованою юридичною особою і пропонує всі необхідні документи для взаємовигідного співробітництва.

Завдяки мистецтву наших майстрів і сучасному ремонтно-діагностичному устаткуванню з цифровим керуванням ми в найкоротший термін встановимо причину виходу з ладу турбокомпресора та відновимо його. Також ми здійснюємо продаж відновлених турбоагрегатів більшості сучасних моделей світових брендів і оригінальні запчастини до них. Ми зможемо полагодити Вашу турбіну всього за одну-дві доби. Вона буде мати заводські параметри, ви будете повністю задоволені нашим ремонтом.За п'ять років своєї роботи ми відновили тисячі турбін.

Ми просто робимо капітальний ремонт агрегату використовуючи останні досягнення науки й техніки та свій професіоналізм. Ремонти в гаражах, неналежними інструментами та методами - всього цього жахіття ви можете уникнути звернувшись до нас. Діагностика турбокомпресора, його очищення, заміна комплектуючих, фінальне регулювання - ми робимо все. Ви тільки отримуєте готовий результат, який перевершить ваші найсміливіші очікування.

Ми приймаємо турбіни на ремонт з Львівської області:

м. Рава-Руська, м. Борислав, м. Великі Мости, м. Ніколаев, м. Дрогобич, м. Вінники, м. Новояворовск, м. Моршин, м. Глиняні, м. Новий Калінов, м. Новий Роздол, м. Городок, м. Перемишляни, м. Самбір, м. Доброміль, м. Пустомити, м. Стрий, м. Дубляни, м. Трускавець, м. Жидачов, м. Радехов, м. Червоноград, м. Жолква, м. Рудки, м. Белз, м. Золочев, м. Сколе, м. Бобрка, м. Каменка-Бугская, м. Сокаль, м. Броди, м. Комарно, м. Соснівка, м. Буск, м. Мостиська, м. Старий.

Хочете стати нашим партнером у Львові або Львівській області? Телефонуйте нам за телефоном: (067) 306-70-39

Якщо у Вас ще залишилися питання, то зателефонуйте нам за вказаними телефонами, або напишіть на електронну пошту. Ласкаво просимо!

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.