Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
 • Пошук турбін по марці

Турбіни Mitsubishi - довга робота без перебоїв

Mitsubishi tyrbiny

Турбіни Мітсубісі

Продукція всесвітньо відомого виробника автомобільної техніки Mitsubishi відрізняється довгою роботою без перебоїв. Турбокомпресори, вироблені на підприємствах концерну Mitsubishi Heavy Industries (MHI), характеризуються надійністю, тривалим терміном експлуатації, високою якістю збірки. Компанія TurboRotor пропонує купити турбіни Mitsubishi і запчастини до них за прийнятними цінами. У перелік послуг нашого центру також входить якісний ремонт турбін і обслуговування брендових турбокомпресорів на професійному рівні.

Турбіна Мітсубісі конструктивні особливості

На відміну від аналогів, випущених іншими фірмами, Мітсубісі з байпасним клапаном MHI, скидає зайвий тиск при гальмуванні, і не видають шуму при працюючому двигуні. Серед багатьох автолюбителів вони відомі, як самі малошумні турбіни. При виготовленні продукції використовуються новітні технології, постійно змінюються конструктивні рішення:

 1. Впровадження ультратонкостінного лиття.
 2. Установка турбінних коліс, виготовлених з титаново-алюмінієвих сплавів.
 3. Корпус турбіни оснащений подвійним равликом.
 4. Проточна частина турбокомпресора має змінну геометрію.

Для виробництва турбін Mitsubishi, що встановлюються на дизельні двигуни, створено спеціальну концепцію VGT (Variable Geometry Turbocharger). Розробки компанії MHI в даному сегменті мають кардинальні відмінності від варіантів, запропонованих іншими виробниками.

Різновиди моделей турбін Mitsubishi

Продукція виробів японської торгової марки MHI представлена ​​на автомобільному ринку України в широкому асортименті. Перелік найбільш популярних моделей фірмових турбін:

 • 49177-90310, MD306222 3000 GT (Z16A);
 • 49179-00210, ME013714 Canter;
 • 708639-5010S, 8200369581 Carisma 1.9 DI-D HP;
 • 49135-04850, MN130299 Colt 1.5 CZT;
 • 49178- 01010, MD138226 Eclipse II 2.0 GST і ін.

У представлений список увійшли не всі моделі, що користуються підвищеним попитом серед численних власників автомобілів оснащених турбінами.

Найбільш часті несправності японських турбін

Спеціалісти сервісного центру «ТурбоРотор» володіють достатньою кваліфікацією по відновленню працездатності складних пристроїв. В їх обов'язки входить проведення наступних заходів:

 • Візуальний огляд турбокомпресора.
 • Діагностика з метою виявлення можливих поломок.
 • Ремонт, заміна зношених деталей, вузлів.
 • Тестовий запуск реставрується турбіни Mitsubishi.

Основні причини виникнення дефектів:

 1. Проникнення сторонніх часток, великих предметів в корпус повітряного фільтра, що приводить до руйнувань елементів крильчатки (болти, гайки, камінчики, шматки пластика, картону, тканини та ін.).
 2. Недостатній обсяг і низька якість моторного масла приводять до прискореного зносу і руйнування підшипників, вала турбіни.
 3. Засмічення каталізатора вихлопної системи може стати причиною поздовжнього люфту всієї конструкції.
 4. Збої в роботі двигуна внутрішнього згоряння.

Як купити реставрировану турбіну Mitsubishi вигідно

Компресори даного бренду встановлюються на авто різних марок і виробників. На сторінках каталогу офіційного сайту TurboRotor представлені кращі зразки необхідних моделей за найбільш вигідними цінами.

Завдяки налагодженим прямим контактам з виробником, вартість запчастин і комплектуючих має мінімальні націнки. Прибуток підприємства забезпечений не високою ціною на товари, а великою кількістю замовлень.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.