Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
  • Пошук турбін по марці

Вартість ремонту турбіни

Назва послуги Вартість роботи
Діагностика турбокомпресора з наданням протоколу (при капітальному ремонті турбіни, проводиться безкоштовно) 400.00 - 600.00 грн
Регуляція (налаштування параметрів) турбіни з наданням протоколу (при капітальному ремонті турбіни, проводиться безкоштовно) 800.00 - 1200.00 грн
Чистка геометрії і регулювання (налаштуваання параметрів) турбіни з наданням протоколу 1600.00 - 1800.00 грн
Повний капітальний ремонт турбіни з заміною всіх запчастин, гарантією від 2400.00  грн*
Повний капітальний ремонт турбіни із змінною геометрією і заміною всіх запчастин, гарантією від 2900.00 грн *
Повний капітальний ремонт турбіни із змінною геометрією, колектором, електроуправлінням, бітурбо (заміна всіх запчастин, гарантія) від 3400.00 грн *

* Додатково оплачується вартість запчастин, які ми використовуємо в ремонті

Скільки коштує капітальний ремонт турбіни?

Двигуни з турбінами - один з головних трендів автомобілебудівної галузі. Турбовані двигуни набагато потужніші і, в той же час, економічніші, ніж їх бестурбінні аналоги.

Капітальний ремонт турбіни

Турбіна - це складна система, на функціональність якої дуже сильно впливають умови її експлуатації. Звичайно, на початку здається, що все працює як треба, але помилки мають накопичувальний ефект, який виливається в поломку турбіни. Причиною несправності вашого компресора може бути:

  • Масло низької якості або брудне масло
  • Брак масла в турбіні
  • Експлуатація турбіни на межах її можливості

Що повинно вас насторожити в роботі автомобіля:
  1. Нетипові шуми під час роботи турбіни
  2. Ненормоване споживання масла
  3. Зниження тяги

Найкраще звертатися до майстрів при перших же ознаках поломки турбокомпресора. По-перше, ремонт пройде швидше, а по-друге ваша машина не втратить своєї потужності.

Вартість ремонту турбіни

Компанія TurboRotor займається частковим та капітальним ремонтом турбін для легкових та вантажний автомобілів. Вартість ремонту турбокомпресора залежить від марки автомобіля і серійного номера турбіни. Дізнатися точну вартість можна безпосередньо у нашого менеджера-приймальника. Оплачуючи ремонт турбіни, ви отримуєте повну заміну всіх зношених деталей на оригінальні від фірми-виробника.

Крім того, ми надаємо вам консультаційну підтримку і розповімо, як правильно встановити турбіну на автомобіль, щоб не пошкодити її після ремонту. Дотримання правил експлуатації турбіни - запорука її довгої роботи.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.