0
  • Пошук турбін по марці

Вартість ремонту турбіни

Скільки коштує капітальний ремонт турбіни?

Двигуни з турбінами - один з головних трендів автомобілебудівної галузі. Турбовані двигуни набагато потужніші і, в той же час, економічніші, ніж їх бестурбінні аналоги.

Капітальний ремонт турбіни

Турбіна - це складна система, на функціональність якої дуже сильно впливають умови її експлуатації. Звичайно, на початку здається, що все працює як треба, але помилки мають накопичувальний ефект, який виливається в поломку турбіни. Причиною несправності вашого компресора може бути:

  • Масло низької якості або брудне масло;
  • Брак масла в турбіні;
  • Експлуатація турбіни на межах її можливості.

Що повинно вас насторожити в роботі автомобіля:
  1. Нетипові шуми під час роботи турбіни;
  2. Ненормоване споживання масла;
  3. Зниження тяги.

Найкраще звертатися до майстрів при перших же ознаках поломки турбокомпресора. По-перше, ремонт пройде швидше, а по-друге ваша машина не втратить своєї потужності.

Вартість ремонту турбіни

Компанія Turborotor займається капітальним ремонтом турбін для легковий і вантажний автотехніки, а також спеціалізованої дорожньої або аграрної техніки. Вартість ремонту турбокомпресора залежить від марки автомобіля і серійного номера турбіни. Дізнатися точну вартість можна безпосередньо у нашого менеджера-приймальника. Оплачуючи ремонт турбіни, ви отримуєте повну заміну всіх зношених деталей на оригінальні від фірми-виробника.

Крім того, ми надаємо вам консультаційну підтримку і розповімо, як правильно встановити турбіну на автомобіль, щоб не пошкодити її після ремонту. Дотримання правил експлуатації турбіни - запорука її довгої роботи.

Назва послуги Вартість
Діагностика турбіни з наданням протоколу 400.00 грн.
Регуляція (налаштування параметрів) турбіни з наданям протоколу 800.00 грн.
Ремонт турбіни від 220.00 у.о.
Ремонт турбіни з геометрією від 270.00 у.о.
Ремонт турбіни з електроуправлінням від 350.00 у.о.
Ремонт турбіни бітурбо від 500.00 у.о.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.