Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
 • Пошук турбін по марці

Турбіни Schwitzer: особливості

schwitzer turbiny

Турбіна Швітсер - кращі пропозиції

Компанія з виробництва турбокомпресорів розпочала свою діяльність з другої половини минулого століття на території сучасної Німеччини. У наступні роки виробництво помітно розширилося, почалося активне відкриття заводів компанії в багатьох країнах світу. Основне виробництво брендових турбін Schwitzer ведеться в Великобританії, США, Південній Кореї, Бразилії, Угорщини.

Компресори зі змінною геометрією почали випускатися з 1999 року. Наступні розробки були присвячені новим турбін для установки на великовагових авто і великогабаритних вантажівках. Перші зразки надпотужних систем турбонаддува зійшли з конвеєра в 2002 році.

Переваги фірмових турбін Schwitzer

Основний плюс турбокомпресорів даного виробника полягає в забезпеченні подачі повітря і необхідного ступеня стиснення для двигунів потужністю не менше 260 кінських сил. Механізм має велику кількість переваг:

 1. Порівняно невелика вага готового виробу (всього 10 кг).
 2. Малі габарити.
 3. Пристрій практично не ускладнює загальну конструкцію.
 4. Поліпшення екології навколишнього простору завдяки вторинному використанню відпрацьованих газів.
 5. Підвищення ефективності роботи вихлопної системи.
 6. Турбіна легко монтується на силових установках машин.
 7. Поліпшення показників економічності автомобіля (витрата палива, мастильних матеріалів).

Де можна купити турбіни Schwitzer вигідно

Найчастіше такі турбокомпресори монтуються на дизельних моторах КАМАЗ. Для установки турбіни Швітсер не потрібні додаткові деталі і пристосування для кріплення. Комплект поставки даного обладнання містить всі необхідні елементи кріплення. Завдяки відмінній якості виготовлення турбіна Швітсер герметично з'єднується з колекторами (впускним / випускним) паливної системи двигуна.

У компанії Turborotor можна купити турбіни Schwitzer оригінального виготовлення з обов'язковою гарантією від виробника, що діє в вислів одного року. З огляду на надважкі умови роботи великовантажної техніки по 12 годин на добу, стає зрозуміло, наскільки важливо для турбокомпресорів Швітсер мати надійну гарантію.

Ціни на нові вироби формуються, виходячи з таких факторів:

 • марка транспортного засобу;
 • тип двигуна;
 • його обсяг.

Реставровані турбіни Schwitzer

Крім нових виробів наша фірма пропонує користувачам відновлені турбогенератори. Для повного відновлення працездатності та капітального ремонту зношених турбін на базі сервісного центру є всі необхідні умови:

 1. Висока кваліфікація фахівців компанії.
 2. Сучасне високотехнологічне діагностичне обладнання.
 3. Допоміжні пристосування.
 4. Точні вимірювальні прилади, інструменти.

Реставровані турбіни Schwitzer набагато дешевше нових екземплярів. В результаті проведення відновлювальних заходів технічні характеристики реставрованих турбін максимально наближені до вихідних параметрів виробів, що зійшли з заводського конвеєра. Це стосується довговічності і надійності турбокомпресорів, відновлених нашими майстрами. На всі вироби фірма надає 12-місячну гарантію.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.