Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
 • Пошук турбін по марці

Ремонт турбін Житомир

Ремонт турбін в Житомирі

remont turbin zhitomyr

Якщо ваше авто оснащене турбіною, то рано чи пізно, але ви зіткнетеся з проблемою діагностики або ремонту. Компанія TurboRotor здійснює ремонт турбін в Житомирі і області більше 5 років. Незважаючи на те, що ми знаходимося в місті Рівне, ми працюємо з усією Україною! Всі послуги оформляємо офіційно, з усіма документами. Для співпраці з нами виберіть, будь ласка, службу доставки, якій ви довіряєте, і відправте неробочий агрегат нам. Коли він опиниться у нас, оглянувши його - ми відразу назвемо вам вартість робіт. Ми абсолютно впевнені в якості нашого ремонту і даємо гарантію на 1 рік. Для оформлення замовлення - зайдіть, будь ласка, на відповідну сторінку сайту або зателефонуйте нам - і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Ми приймаємо на ремонт турбіни з Житомира та Житомирської області:

Андрушівка, Бердичів, Баранівка, Житомир, Коростень, Коростишів, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Радомишль.

«TurboRotor» виконує відновлення турбін для легкових і вантажних автомобілів дизельних і бензинових двигунів. За останні 5 років ми провели частковий та капітальний ремонт для тисяч турбокомпресорів. Ми є професіоналами своєї справи. Ремонт займає всього від одного до двох днів, в залежності від обсягу робіт. При оформленні замовлення ви відразу дізнаєтеся, як скоро ми його виконаємо. Після закінчення ремонту ваша турбіна матиме заводські параметри, як тільки що куплена.

У нас є великий обмінний фонд. Так що, здавши ваш агрегат в ремонт, ви можете відразу отримати повністю робочу турбіну із заводськими характеристиками. Це заощадить ваш час і дозволить не чекати закінчення відновлювальних робіт. Наші майстри - професіонали найвищого рівня. Також ми користуємося самим сучасним комп'ютерним обладнанням і верстатами. Це дозволяє нам виконувати ремонт швидко, якісно і з гарантією. Ціни на наші послуги досить демократичні.

Діагностика, реставрація та ремонт турбін Житомир

Ми рекомендуємо провести діагностику в наступних випадках:

 1. Якщо ви придбали вже не новий турбокомпресор;
 2. Падає потужність двигуна;
 3. Ви відчуваєте незрозумілі шуми при роботі агрегату;
 4. Масло стало споживатися в більшій кількості;
 5. Комп'ютерна діагностика на СТО показала необхідність перевірки турбіни.

Відновлення турбіни Житомир

Під час відновлення турбокомпресора ми здійснюємо такі види робіт:

 • Розбираємо і діагностуємо турбіну.
 • Миємо і чистимо піском і ультразвуком на спеціальних верстатах.
 • Робимо заміну пошкоджених деталей на нові, оригінальні.
 • Робимо налаштування ротора.
 • Збираємо агрегат і проводимо його балансування.

Також ми надаємо рекомендації, як правильно встановити турбокомпресор на автомобіль і як правильно його експлуатувати. У TurboRotor ви можете купити реставровану турбіну знаходячись в Житомирі для будь-якої марки машини, а також нові запчастини з гарантією від виробника.

Ласкаво просимо!

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.