Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
  • Пошук турбін по марці

Ремонт турбін Івано-Франківськ

Запрошуємо до співпраці СТО в Івано-Франківську

remont turbin ivano-rankovsk

Компанія «TurboRotor» проводить повний комплекс робіт по відновленню турбокомпресорів в Івано-Франківську. Ми займаємося ремонтом турбін як дизельних так і бензинових двигунів, для будь-яких видів автотранспорту. За останні чотири роки ми відремонтували безліч турбін, з гарантією і терміном виконання замовлення в 1-2 дні, за цілком демократичними цінами. Наш головний офіс і виробничі потужності знаходяться в місті Рівне, але завдяки розвиненій логістичній мережі ми проводимо ремонт турбін по всій Україні. Ми є офіційно зареєстрованим підприємством - тому підтверджуємо свої роботи повним комплектом всіх необхідних офіційних документів. Ми працюємо і з приватними і з корпоративними клієнтами. Якщо ви хочете швидко і якісно відремонтувати ваш турбокомпресор - звертайтеся до нас, ми повернемо його вам з такими ж характеристиками, які він мав з заводу.

Купити турбіну з доставкою в Івано-Франківськ

Якщо виявилося, що ваша турбіна не підлягає ремонту, у нас ви можете купити відновлену турбіну від всесвітньо відомих фірм виробників. Ми продаємо турбіни для близько чотирьох десятків марок легкового та вантажного автотранспорту. На кожен агрегат йде гарантія від виробника. Також ми продаємо оригінальні запчастини до турбін, теж з гарантією. Якщо у нас на сайті не виявиться необхідного для вас товару, то ми все одно зможемо дістати його по спецзамовленню.

При співпраці з нами ви отримуєте такі плюси:

  1. Наш колектив - майстри своєї справи, щороку, вони проходять курси підвищення кваліфікації за кордоном.
  2. Швидкість виконання - одна-дві доби, в залежності від складності та обсягу робіт. Ви дізнаєтеся про термін в момент оформлення замовлення.
  3. Ми використовуємо найсучасніше європейське обладнання.
  4. У нас доступні ціни.
  5. Ми повністю впевнені в якості своїх робіт, тому даємо рік гарантії.
  6. У нас в наявності великий обмінний фонд. Якщо вам необхідно терміново отримати робочу турбіну, то це цілком можливо.
  7. Ми видаємо повний пакет офіційних документів на всі види наших робіт.
  8. Чесність і порядність ми цінуємо понад усе.

Надішліть турбіну нам на ремонт з Івано-Франківська

Маючи якісне сучасне комп'ютерне устаткування, ми швидко і точно зробимо діагностику турбокомпресора і виявимо усі проблеми для їх якнайшвидшого їх усунення. Для того, щоб оформити у нас замовлення - заповніть, будь ласка, форму на нашому сайті чи зробіть замовлення в телефонному режимі. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання. Далі скористайтеся будь-якою кур'єрською службою доставки, щоб доставити турбіну нам і отримати її назад із заводськими характеристиками.

Ми приймаємо на ремонт турбіни з Івано-Франківська та Івано-Франківської області:

Болехів, Тлумач, Надвірна, Долина, Яремче, Бурштин, Калуш, Долина, Тисмениця, Городенка, Коломия, Рогатин, Косів, Снятин, Городенка та ін.

Хочете стати нашим партнером в Івано-Франківську та області? Телефонуйте нам за номером: (067) 360-68-10

Якщо у Вас ще залишилися питання, то зателефонуйте нам за вказаними телефонами, або напишіть на електронну пошту.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.