Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0

Ремонт та продаж турбін по Україні

  • Пошук турбін по марці

Про нас

Довірте ремонт турбін професіоналам

Компанія TurboRotor  швидко та якісно поверне до життя вашу турбіну! Компанія TurboRotor за 8 років своєї роботи провела капітальний ремонт тисячі турбокомпресорів. Ми - надійний помічник вашого легкового та вантажного автомобіля.

Капітальний ремонт турбін

Наші майстри використовують сучасне обладнання европейських виробників Це дозволяє нам проводити ремонт турбокомпресора (турбіни) не тільки якісно, але і швидко. Ми повернемо вам відремонтований компресор як новий, із заводськими параметрами!

Відмінною рисою наших послуг є саме капітальний ремонт турбін. Ніяких гаражний ремонтів кустарним способом за допомогою підручного інструменту. Ми ретельно перевіряємо всі вузли і складові турбіни. Проводимо діагностику турбіни, чистку, заміну зношених комплектуючих на нові оригінальні і фінальне регулювання турбіни. З цінами на наші роботи ви можете ознайомитися тут. На всі виконані нами роботи ми надаємо гарантію 12 місяців і видаємо протокол калібрування картриджа і калібрування змінної геометрії турбіни.

protokol

ПДВ

З 2019 року наша компанія є платником ПДВ.

Обмінний фонд

Крім ремонту турбіни на дизельних або бензинових авто, ми пропонуємо своїм клієнтам послугу швидкого обміну турбокомпресора. Наприклад, вам терміново потрібно кудись їхати, а турбіна - несправна. Ви телефонуєте нам, вказуєте серійний номер і марку турбіни. Ми підтверджуємо її наявність. Після чого ви привозите нам свою зламану турбіну, а натомість отримуєте повністю справну з нашого обмінного фонду. Таким чином реставрована турбіна за лічені хвилини у вас!

Запчастини в наявності і під замовлення

Компанія TurboRotоr також є дистриб'ютором запасних частин до турбін легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки. У нас ви знайдете найбільш затребувані запчастини:

Якщо у нас не знайшлося того, що вам потрібно, то ми привеземо його спеціально для вас. Для цього вам потрібно оформити замовлення у нашого менеджера.

Досвідчені майстри

В нашій команді 4 професійних майстра, чиї навички забезпечують безперебійну роботу тисячі турбін щорічно. Щороку майстри проходять спеціалізовані курси для підвищення кваліфікації та навчання сучасним методам і технологіям. Всі вироблені роботи відповідають європейським стандартам якості.

Якщо у вас залишилися питання, з радістю на них відповімо!

Каталог турбін

Чим ми відрізняємось від інших?

Схема роботи

  • Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуйте нам

  • Ми з’ясовуємо, що турбує Вас в турбокомпресорі

  • Ми проводимо оцінку стану турбокомпресора

  • Ми складаємо кошторис, визначаємо терміни виконання робіт.

  • Ми виконуємо роботи згідно з виявленими дефектами турбокомпресора

  • Ви приймаєте роботу. Наш майстер надасть інструкцію по установці турбокомпресора на Ваш автомобіль

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.