0

Ремонт та продаж турбін по Україні

  • Пошук турбін по марці

Про нас

Довірте ремонт турбін професіоналам

Компанія Turborotor поверне до життя ваш турбокомпресор всього за 2 дні! Компанія Turborotor за 4 роки своєї роботи провела капітальний ремонт тисячі турбокомпресорів. Ми - надійний помічник вашого легкового, вантажного автомобіля.

Капітальний ремонт турбін

Наші майстри використовують сучасне обладнання европейських виробників Це дозволяє нам проводити ремонт турбокомпресора (турбіни) не тільки якісно, але і швидко. Ми повернемо вам відремонтований компресор як новий, із заводськими параметрами, вже через 2 дні!

Відмінною рисою наших послуг є саме капітальний ремонт турбін. Ніяких гаражний ремонтів кустарним способом за допомогою підручного інструменту. Ми ретельно перевіряємо всі вузли і складові турбіни. Проводимо діагностику турбіни, чистку, заміну зношених комплектуючих на нові оригінальні і фінальне регулювання турбіни. З цінами на наші роботи ви можете ознайомитися тут. На всі виконані нами роботи ми надаємо гарантію 12 місяців.

ПДВ

З 2019 року наша компанія є платником ПДВ.

Обмінний фонд

Крім ремонту турбіни на дизелі, ми пропонуємо своїм клієнтам послугу швидкого обміну турбокомпресора. Наприклад, вам терміново потрібно кудись їхати, а турбіна - несправна. Ви телефонуєте нам, вказуєте серійний номер і марку турбіни. Ми підтверджуємо її наявність. Після чого ви привозите нам свою зламану турбіну, а натомість отримуєте повністю справну з нашого обмінного фонду. Таким чином реставрована турбіна за лічені хвилини у вас!

Запчастини в наявності і під замовлення

Компанія Turborotоr також є дистриб'ютором запасних частин до турбін легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки. У нас ви знайдете найбільш затребувані запчастини:

Якщо у нас не знайшлося того, що вам потрібно, то ми привеземо його спеціально для вас. Для цього вам потрібно оформити замовлення у нашого менеджера.

Досвідчені майстри

В нашій команді 6 професійних майстрів, чиї навички забезпечують безперебійну роботу тисячі турбін щорічно. Щороку майстри проходять спеціалізовані курси для підвищення кваліфікації та навчання сучасним методам і технологіям. Всі вироблені роботи відповідають європейським стандартам якості.

Каталог турбін

AUDI
Toyota
VolksWagen
BMW
Chevrolet
Fiat
Citroen
Ford
KIA
Skoda
JEEP
Seat
Renault
Peugeot
Opel
Nissan
Mitsubishi
Mercedes
Lancia
Dodge
IVECO
Hyundai
Chrysler
Honda
Jaguar
Land Rover
Mazda
Mini
Saab
Smart
Sangyong
Subaru
Volvo
Аlfa Romeo
Вантажні автомобілі

Чим ми відрізняємось від інших?

Схема роботи

  • Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуйте нам

  • Ми з’ясовуємо, що турбує Вас в турбокомпресорі

  • Ми проводимо оцінку стану турбокомпресора

  • Ми складаємо кошторис, визначаємо терміни виконання робіт.

  • Ми виконуємо роботи згідно з виявленими дефектами турбокомпресора

  • Ви приймаєте роботу. Наш майстер надасть інструкцію по установці турбокомпресора на Ваш автомобіль

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.