Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
  • Пошук турбін по марці

Турбіни IHI - нові технології від Ihi turbo

ihi-turbina

Турбіни IHI - японські технології на американський манер

Знаєте, як збільшити потужність свого двигуна на 15-20%? Відповідь дуже проста - встановіть оригінальний турбокомпресор від компанії IHI.

Турбокомпресори IHI: пару слів про бренд

Повна назва компанії Ishikawajima Heavy Industries Co., Ltd, досить важко вимовити через її японське походження. Тому світу ця компанія знайома в більш лаконічній і простій назві IHI. Свій шлях на автомобільному ринку компанія почала в 1945 році. Сьогодні компресори компанії можна знайти на автомобілях, кораблях, літаках і промислової техніки. Офіси та виробництво вже давно вийшли за межі Японії. Відділи компанії функціонують в США, Таїланді, Кореї і Європі. У 1986 році компресор IHI став частиною найпотужнішого в світі гоночного двигуна Формули 1.

Особливості агрегатів від IHI:

  1. Витривалість і довгий термін служби;
  2. Їх можна зустріти на автомобілях VW Golf, KIA, Suzuki, Mazda, Opel, Fiat, Jeep, Toyota, Subaru.
  3. Має лінійку зі взаємозамінними моделями турбіни;
  4. Нове покоління компресорів посилено електромотором, що підвищує ефективність використання палива.

Каталог турбін IHI

У нас на складі завжди в наявності найпопулярніші компресори ihi. З повним переліком доступних моделей можна ознайомитись в каталозі від виробника. Якщо у нас не знайдеться потрібної вам турбіни, то ми привеземо її під замовлення протягом декількох днів.

Вартість турбіни IHI

Дізнатися вартість потрібної вам турбіни можна проконсультувавшись з нашим менеджером. Щоб купити турбіну ІНІ, ви повинні надати інформацію про марку авто, номер і модель турбіни. Володіючи цією інформацією, наш менеджер проведе розрахунок вартості турбокомпресора ihi.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.