Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0
  • Пошук турбін по марці

Турбіни ККК, німецькі технології: особливості та переваги турбіни 3к

turbina KKK

Турбіна KKK

Турбокомпресор підвищує продуктивність двигуна і в той же час знижує споживання палива, що одночасно робить автомобіль більш економним і екологічним. Також знижує рівень виробленого шуму під час їзди і підвищується маневреність.

Особливості та переваги турбіни 3к

За час свого існування бренд ККК зарекомендував себе як високоякісний і надійний. Бренд Kühnle, Kopp & Kausch (3К або ККК) належить корпорації Borg Warner Turbo Systems, виробничі потужності якої знаходяться в Німеччині. Компанія почала своє існування в кінці 19 століття (1899 рік) і з кожним роком розвивала свої технології виготовлення турбокомпресорів. У 2007 році після поглинання компанія отримала назву Siemens Turbomachinery Equipment GmbH.

Особливості турбін від бренду ККК:

  • Універсальність. Їх можна застосовувати як на легкових, так і на вантажних автомобілях, човнах, поїздах і спецтехніки.
  • Потужність від 20 до 1200 кВт.
  • Встановлюються на автомобілях Audi, Porsche, VW, Seat, Renault, Citroën.

Купити турбіну ККК вигідно

Компанія «Turborotor» - авторизований представник компанії Borg Warner Turbo Systems в Україні. У нас можна придбати оригінальну турбіну безпосередньо від виробника без посередників. Це дозволяє запропонувати нашим клієнтам вигідні ціни на якісні агрегати. Ставши власником такої турбіни, ви можете бути впевнені в довгостроковій і безперебійній роботі вашого автомобіля. У нас широкий асортимент турбін ККК до різних марок автомобілів. Щоб придбати турбіну приходьте до нас в сервіс або зателефонуйте нашому менеджеру. Він уточнить наявність на складі або зробить замовлення на поставку з заводу.

Вартість покупки турбіни ККК

Вартість нової турбіни 3к залежить від марки автомобіля на який вона буде встановлена, тип і обсяг двигуна. Спочатку скажіть нашому менеджеру ці параметри, а потім він повідомить вам вартість покупки турбіни ККК.

Де замовити ремонт турбіни 3к

«Turborotor» також спеціалізується на ремонті турбін 3к і турбін інших марок. Для виконання відновлювальних робіт застосовуються ремкомплекти виготовлені на тому ж заводі, що і самі компресори. Це дозволяє відновити турбіну, так що вона нічим не буде відрізнятися від нової. На виконані нами ремонтні роботи надаємо гарантію 1 рік.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.