0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Чому димить турбіна?

Чому димить турбіна?
Поділитись в соцмережі:

Основні причини задимлення турбіни

Турбіна димить через зношування окремих елементів турбокомпресора. Коли масло надходить в турбіну для змащення підшипників, то можливий витік і проникнення у впускний тракт. Там і відбувається згорання, з'являється чадний дим.

До такого результату приводять:

 • Деформації на кільцях;
 • Навіть незначні тріщини в корпусі;
 • Потертості на валі і ін.

Виникнення таких несправностей може бути наслідком банального зносу через тривалий термін використання або неякісного мастила. Також причиною може служити перевищення гранично допустимих навантажень на пристрій, в автомобілі використовувалися неякісні масляні фільтри, несвоєчасно проводилася промивка масляної частини двигуна і т.д.

Але точну діагностику і встановлення причини виникнення несправності вам зробить тільки фахівець. Можливі певні ризики при самостійній перевірці. Технічний сервіс допоможе усунути проблему за кілька годин.

Рекомендації фахівця по ремонту турбін

Профілактика для запобігання зносу і поломки турбокомпресора дуже важлива. Тому ми дамо вам кілька важливих рекомендацій, щоб цього уникнути:

 1. Найпоширенішою причиною відмови підшипників є фальсифіковане масло. При цьому може порушуватися вісь турбіни. Люфт, який внаслідок виникає призводить до розбалансування всієї системи (змінюється геометрія вузлів, передчасно зношуються крильчатки і кільця).
 2. Вчасно і регулярно проводите тех. обслуговування (ТО). Будь-який механізм, в тому числі і турбіна має свій граничний ресурс. Звичайно ж, на термін нормального функціонування турбіни впливають умови її використання. Але, на жаль, уникнути роботи на високих обертах дуже складно. Це і тягне за собою перегрів деталі.
 3. Використання брудного масла, яке пройшло через фільтри, призводить до поломки підшипників і засмічення всієї системи. Вище більш детально описано цей процес.
 4. Використання високоякісних фільтрів сприяє довгому терміну служби турбіни. При їх швидкому забруднення система відчуває масляне голодування, що і призводить до швидкого зносу деталі.

Діагностика несправності турбокомпресора

Детальне дослідження турбокомпресора для з'ясування причин димлення турбіни, можливо тільки в умовах спеціалізованого СТО. Компанія Turborotor має всю необхідну техніку для проведення високоякісної діагностики турбіни дизельного двигуна і проведення ремонту турбокомпресора.

Чому саме Turborotor і які переваги співпраці?

Після попереднього огляду і з'ясування причин несправностей сервіс-фахівці проводять на місці ремонт турбіни, замінюють необхідні деталі, що вийшли з ладу, і дають подальші рекомендації щодо ефективної експлуатації вузла.

У розпорядженні компанії є:
 • Найсучасніший верстатний парк,
 • Своя діагностична база. Діагностика турбіни проводиться на спеціальному стенді, де встановлений сканер, який здатний виявити всі проблеми.
 • Резерв запчастин для найбільш популярних моделей турбокомпресорів.

Все це забезпечує проведення обслуговування якісно і оперативно. Тим самим ви економите свій час і гроші.

Інші статті

Запчастини для авто турбін оригінального виробництва

Купуйте комплектуючі та запчастини для турбін в компанії «ТурбоРотор». Незалежно від моделі, ступеня поломки турбокомпресора у нас ви зможете купити будь-які оригінальні запчастини в необхідній кількості за найвигіднішою ціною від виробника.

Детальніше
Ремонт турбін

Як проводиться ремонт турбокомпресорів в професійних турбо сервісах. Основи відновлення турбін.

Детальніше
Твін турбо - принцип роботи

У даній статті ми розглянемо систему турбонаддува Biturbo. Розповімо про її особливості, принцип роботи та основні переваги

Детальніше
Діагностика турбіни

У нашій статті буде розглянуто, в чому полягає діагностика турбіни та методи її проведення

Детальніше
Що краще відновити свою або купити турбіну бу

У статті проводяться аналогії між ремонтом турбін і покупкою компресора б / у. Рекомендації з придбання реставрованих виробів. Чому краще ремонтувати свою турбіну.

Детальніше
4 поширених питання про турбіни

У статті дається короткий опис пристрою турбін, принципу дії, правил експлуатації. Як розпізнати перші ознаки поломки турбокомпресора. Рекомендації по технічному обслуговуванню системи турбонаддува.

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.