Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Як замінити ремкомплект в турбіні авто

Як замінити ремкомплект в турбіні авто
Поділитись в соцмережі:

Використання ремкомплекта для авто турбіни

Завдяки своєчасній заміні запасних частин, власники транспортних засобів мають можливість відновлювати працездатність своїх машин. У ремкомплект турбіни входять запчастини і складові частини, призначені для ремонту турбонаддува своїми руками.

Навіщо потрібен ремкомплект турбіни

При виході з ладу окремих агрегатів авто досвідчені водії часто займаються ремонтом самостійно без звернення до спеціалізованих ремонтних майстерень. Такі заходи, як заміна поламаних і зношених деталей турбіни, цілком доступні народним умільцям при наявності необхідних запчастин. Компанія «Турборотор» пропонує купити ремкомплект турбіни для будь-якої марки машини за доступними цінами. За допомогою ремонтного комплекту можна проводити поточний, плановий і навіть капітальний ремонти турбокомпресора.

remkomplekt-turbiny-garrett

Завдяки налагодженим зв'язкам з заводами-виробниками, в комплект постачання входять тільки оригінальні деталі найкращої якості. У перелік позицій кожного ремкомплекта входять вузли та деталі, якы найбільш часто виходять з ладу. З набором будь-якої комплектації можлива якісна заміна ремкомплекта турбіни своїми руками. Турбіна після ремонтних робіт буде справно виконувати заявлені функції.

Причини виходу з ладу турбонаддува

Найчастіше неприємності з турбокомпресором автомобіля починають проявлятися після пробігу, рівного 150 000 км. Найбільш ймовірні причини поломок елементів турбіни:

 • Використання моторного масла і пального неналежної якості.
 • Експлуатація транспортного засобу в екстремальних режимах на підвищених обертах.
 • Перегрів силового агрегату.
 • Аварійні ситуації.

Водій може визначити наявність поломки елементів турбонаддува за такими ознаками:

 • різке зниження потужності двигуна;
 • підвищена витрата паливно-мастильних матеріалів;
 • поява диму чорного, темно-сірого, синього кольору, що виходить з вихлопної труби;
 • виникнення нестандартних звуків і шумів під час руху.

Самостійна заміна ремкомплекта турбіни

zamena remkomplekta svoimi rukami

Перед початком ремонтно-відновлювальних робіт буде потрібно придбати необхідні деталі для заміни. Кожен конкретний ремкомплект для турбіни певної моделі включає в себе наступний набір:

 1. Упорні, радіальні підшипники.
 2. Газові, масляні ущільнювачі, сальники.
 3. Стопорні кільця.
 4. Гайки ротора турбіни.
 5. Болти кріплення кришки.

При недостатньої кваліфікації найкраще звернутися за допомогою до фахівців в турбо сервіс TurboRotor. Рекомендації досвідчених майстрів.

Автовласникам, які вирішили проводити ремонт своїми руками в умовах гаража, пропонується дотримуватись деяких порад:

 • при заміні деталей потрібно стежити, щоб частинки пилу, бруду і інші сторонні предмети не проникали всередину системи, інакше частинки абразиву завдадуть непоправної шкоди новим картриджем;
 • необхідно використовувати прокладки кращої якості, ні в якому разі не застосовувати різні герметики;
 • здобувати ремкомплекти для турбіни тільки в спеціалізованих фірмах, інтернет-магазинах.

Важливо: після самостійного ремонту турбокомпресора за допомогою ремкомплекта не завадить відвідати сервісний центр для проведення діагностики і балансування ротора турбіни.

Інші статті

Помпаж турбіни

Стаття аналізує помпаж турбіни, руйнівний і небезпечний для двигунів. За допомогою викладеної тут інформації ви зможете своєчасно уникнути цього явища.

Детальніше
Чому монтаж турбіни прерогатива професійних СТО

Уявний примітивізм монтажу турбіни багатьом вселяє власну спроможність. Після настає розчарування, а часто і фінансові втрати. Розкриємо причини подібних фіаско ...

Детальніше
Актуатори турбін - причини і наслідки проблем з вестгейт-клапаном турбонаддува

Відмови актуатора пов'язані з випадками надлишку або нестачі повітря, що нагнітається потоку. Розглянемо докладніше їх прояви ...

Детальніше
Ризики самостійного ремонту турбіни

До чого призводить самостійний ремонт турбіни авто. Опис можливих ризиків. Переваги комплексної діагностики в компанії «Турборотор»

Детальніше
Заміна турбокомпресора в двигуні 1.6 HDi

На прикладі турбокомпресора з двигуном 1.6 HDi ми хочемо показати вам, що таке турбонагнітач про що слід пам'ятати при його заміні ...

Детальніше
Як вибрати ГБО для авто з турбіною

Чи можуть виникнути проблеми при монтажі газобалонного обладнання на машину з турбокомпресором? Детальніше про це в нашій статті ....

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.