0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Як замінити ремкомплект в турбіні авто

Як замінити ремкомплект в турбіні авто
Поділитись в соцмережі:

Використання ремкомплекта для авто турбіни

Завдяки своєчасній заміні запасних частин, власники транспортних засобів мають можливість відновлювати працездатність своїх машин. У ремкомплект турбіни входять запчастини і складові частини, призначені для ремонту турбонаддува своїми руками.

Навіщо потрібен ремкомплект турбіни

При виході з ладу окремих агрегатів авто досвідчені водії часто займаються ремонтом самостійно без звернення до спеціалізованих ремонтних майстерень. Такі заходи, як заміна поламаних і зношених деталей турбіни, цілком доступні народним умільцям при наявності необхідних запчастин. Компанія «Турборотор» пропонує купити ремкомплект турбіни для будь-якої марки машини за доступними цінами. За допомогою ремонтного комплекту можна проводити поточний, плановий і навіть капітальний ремонти турбокомпресора.

remkomplekt-turbiny-garrett

Завдяки налагодженим зв'язкам з заводами-виробниками, в комплект постачання входять тільки оригінальні деталі найкращої якості. У перелік позицій кожного ремкомплекта входять вузли та деталі, якы найбільш часто виходять з ладу. З набором будь-якої комплектації можлива якісна заміна ремкомплекта турбіни своїми руками. Турбіна після ремонтних робіт буде справно виконувати заявлені функції.

Причини виходу з ладу турбонаддува

Найчастіше неприємності з турбокомпресором автомобіля починають проявлятися після пробігу, рівного 150 000 км. Найбільш ймовірні причини поломок елементів турбіни:

 • Використання моторного масла і пального неналежної якості.
 • Експлуатація транспортного засобу в екстремальних режимах на підвищених обертах.
 • Перегрів силового агрегату.
 • Аварійні ситуації.

Водій може визначити наявність поломки елементів турбонаддува за такими ознаками:

 • різке зниження потужності двигуна;
 • підвищена витрата паливно-мастильних матеріалів;
 • поява диму чорного, темно-сірого, синього кольору, що виходить з вихлопної труби;
 • виникнення нестандартних звуків і шумів під час руху.

Самостійна заміна ремкомплекта турбіни

zamena remkomplekta svoimi rukami

Перед початком ремонтно-відновлювальних робіт буде потрібно придбати необхідні деталі для заміни. Кожен конкретний ремкомплект для турбіни певної моделі включає в себе наступний набір:

 1. Упорні, радіальні підшипники.
 2. Газові, масляні ущільнювачі, сальники.
 3. Стопорні кільця.
 4. Гайки ротора турбіни.
 5. Болти кріплення кришки.

При недостатньої кваліфікації найкраще звернутися за допомогою до фахівців в турбо сервіс TurboRotor. Рекомендації досвідчених майстрів.

Автовласникам, які вирішили проводити ремонт своїми руками в умовах гаража, пропонується дотримуватись деяких порад:

 • при заміні деталей потрібно стежити, щоб частинки пилу, бруду і інші сторонні предмети не проникали всередину системи, інакше частинки абразиву завдадуть непоправної шкоди новим картриджем;
 • необхідно використовувати прокладки кращої якості, ні в якому разі не застосовувати різні герметики;
 • здобувати ремкомплекти для турбіни тільки в спеціалізованих фірмах, інтернет-магазинах.

Важливо: після самостійного ремонту турбокомпресора за допомогою ремкомплекта не завадить відвідати сервісний центр для проведення діагностики і балансування ротора турбіни.

Інші статті

Що таке ротор (вал) авто турбіни

Основне призначення даного пристрою, опис конструкції. Що необхідно для правильної установки і балансування складного обладнання турбонаддува. Чи можна самостійно замінити ротор автомобільного турбокомпресора.

Детальніше
Особливості роботи актуаторів турбін

Стаття присвячена електронним вакуум-регуляторам тиску турбонаддува. Дано короткий опис принципу дії вестгейта, як він взаємодіє з блоком управління автомобільного двигуна. Як визначити ступінь поломки і що робити в першу чергу.

Детальніше
Відновлення геометрії турбін

У статті розповідається про особливості роботи турбонаддува із змінною геометрією. Дається короткий опис пристрою і принципу роботи турбіни з рухомими пелюстками. Рекомендації щодо правильної експлуатації авто, обладнаного турбованим двигуном, відновленню його геометрії.

Детальніше
Заміна картриджа турбіни, як проходить

Заміна картриджа - один з етапів відновлювальних робіт турбокомпресора (турбіни). Така процедура не вимагає особливих зусиль і проводиться відносно легко. Важливою вимогою до такої процедури є дотримання чистоти робочого місця і акуратності, щоб уникнути попадання всередину корпусу сміття і пилу.

Детальніше
Особливості техогляду автомобіля в 2018 році

Нещодавно КМУ представив проект нового закону згідно з яким техогляд транспортних засобів є обов'язковим.

Детальніше
Турбіна зі змінюваною геометрією

Що таке турбіна зі зміненою геометрією і як вона працює? Чим вона відрізняється від інших типів турбін? Про все це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.