Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

Що краще відновити свою або купити турбіну бу

Що краще відновити свою або купити турбіну бу
Поділитись в соцмережі:

Ремонт своєї або покупка б / у турбіни

Якщо власник транспортного засобу, який обладнано системою турбонаддува, стоїть перед вибором відремонтувати свій турбокомпресор або придбати турбіну, що була у вжитку, дана стаття допоможе прийняти правильне рішення. Турбіна двигуна є надійним агрегатом, що працює протягом усього заявленого терміну. Її передчасний вихід з ладу не відбувається сам по собі. Перед прийняттям важливого рішення необхідно зрозуміти, чому ваша турбіна перестала працювати, що послужило причиною її поломки.

Основні причини виходу з ладу вузлів і деталей турбонаддува

Якщо не з'ясувати, що викликало несправності в роботі системи, наступний компресор буде спіткти така ж доля. У будь-якому випадку потрібно перевірити загальний стан турбокомпресора і особливості його експлуатації:

  1. Якість роботи самого двигуна, ступінь справності його вузлів.
  2. Дотримання термінів сервісного техобслуговування ДВС відповідно до рекомендацій автовиробника.
  3. Чи проводився перш частковий ремонт турбіни.
  4. Тривалість пробігу автомобіля (не більше 100 тисяч кілометрів).

prichiny_polomki turbiny

Як показує практика, подібна перевірка не складає великих труднощів. Краще рішення - проведення ретельної діагностики в спеціалізованому центрі по ремонту турбін. Кваліфіковані фахівці сервісного центру «ТурбоРотор» перевірять ступінь зносу елементів турбонаддува і точно вкажуть причини виникнення несправностей турбіни.

Поради з придбання б/у турбокомпресора

Якщо вирішили купити турбокомпресор б / у, рекомендується домовлятися з продавцем про гарантії і можливості повернення. Часто трапляється, що після установки турбіни, використаної раніше, обладнання не відповідаэ робочим характеристикам, система працює неефективно. Крім цього, перед монтажем б / у турбіни не завадить попередня діагностика на сучасному обладнанні.

Ремонт турбіни - основні переваги

Так що ж вигідніше, купити б/у турбіну у стороннього продавця або віддати свій компресор в ремонт досвідченим майстрам? Якщо розглядати матеріальні витрати, отримаємо приблизно однаковий результат. Однак, досвідчені водії вважають краще довірити власний пристрій кваліфікованим фахівцям.

remont turbin

Агрегат звичайно ж краще відремонтувати. На відміну від чужого примірника, рідний компресор в процесі роботи звик до вашого двигуна, умов експлуатації авто, манері їзди господаря. А ось про агрегат від іншого власника вам нічого невідомо. Практично неможливо встановити, на якому двигуні турбіна працювала, які навантаження витримувала, протягом якого часу інтенсивно експлуатувалася.

Основні плюси відновлення своєї турбіни:

  • в результаті ремонтних робіт ви отримаєте виріб з оновленими деталями і вузлами;
  • турбіна пройде балансування на спеціальних стендах;
  • ми надаємо гарантію на проведені заходи, що діє цілий рік, незалежно від пройдених кілометрів пробігу

Наші майстри не тільки ремонтують турбокомпресори. На прохання автовласників тут можна отримати безкоштовну консультацію фахівців з приводу правильної експлуатації і обслуговування всієї системи турбонаддува. Що дозволить істотно збільшити термін служби відновленої турбіни.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.