Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Ризики самостійного ремонту турбіни

Ризики самостійного ремонту турбіни
Поділитись в соцмережі:

Ремонт турбін

Багато власників сучасних автомобілів часто стикаються з проблемами в роботі двигуна внутрішнього згоряння з вини турбокомпресора. Реставрація турбін - основний напрямок діяльності нашої компанії. Ми здійснюємо високоякісний ремонт турбокоспрессоров будь-яких марок і моделей авто.

У чому різниця між самостійним ремонтом і роботами в турбо сервісі

Якщо прийнято рішення проводити відновлювальні роботи прямо у себе в гаражі, не слід забувати, що самостійний ремонт турбіни може викликати, на перший погляд, незначні зміни в деталях і вузлах турбіни. А це може призвести до таких серйозних наслідків, як порушення геометрії, деформації клапана регулювання тиску повітря (актуатора), поломка підшипника осі турбіни, пошкодження крильчатки ротора та ін.

remont turbin v servise

На відміну від кустарного ремонту фахівці виконують наступні заходи:

 1. Візуальний огляд і комплексна діагностика по виявленню прихованих дефектів.
 2. На підставі отриманої інформації складається план робіт.
 3. Визначається список запчастин, необхідних для заміни деталей і вузлів, які прийшли в непридатність.
 4. Операції з відновлення працездатності турбіни і авто у цілому.
 5. Контроль якості, тестовий запуск.

Можливі ризики і самостійна заміна деталей турбокомпресора

При виході з ладу турбіни або її складових деякі автомобілісти покладаються на свій досвід і беруться за реставрацію турбіни своїми руками. У більшості випадків це пов'язано з прагненням заощадити, як на послуги сервісних компаній, так і на придбання оригінальних запчастин.

remontturbindizelnixdvigatelej

На жаль, непрофесійне втручання в роботу турбокомпресора часто закінчується великими проблемами з турбіною авто. При ремонті турбіни своїми руками всередину равлики нерідко потрапляють сторонні тіла, які призводять до механічних поломок робочих вузлів і деталей (лопатей, підшипників). Не менш небезпечний збій важливих параметрів турбокомпресора:

 • балансування вала ротора;
 • настройки кута геометрії.

Неякісні запчастини турбін призводять до поломки агрегатів

При спробах самостійного ремонту турбін в більшості випадків господарі вважають за краще купувати на ринку запчастини і деталі низької якості. Недосвідчені майстри при проведенні ремонту турбокомпресорів встановлюють дешеві неякісні запчастини для турбін.

Фахівці нашої фірми при ремонті турбіни використовують тільки високоякісні деталі і вузли, виготовлені з дотриманням новітніх технологій. Поставки деталей для реставрації турбін ведуться від надійних перевірених виробників.

Важлива роль комплексної діагностики турбокомпресора

При проведенні діагностики, фахівці проводять роботи, які недоступні домашніх майстрам в умовах звичайного гаража. Наприклад, визначення критичного зношення деталей і вузлів, невидимого при візуальному огляді, дозволяє завчасно виявити елементи, здатні вийти з ладу найближчим часом.

В умовах турбо сервісу «Турборотор» за допомогою спеціальної вимірювальної апаратури проводиться комплексна стендова діагностика турбокомпресора:

 1. Перевірка агрегату на протікання масла під тиском.
 2. Аналіз свободи обертання ротора.
 3. Перевірка параметрів наддуву.
 4. Визначення ступеня експлуатаційного дисбалансу.
 5. Тиск масла.
 6. Ступінь природного зносу елементів турбіни.

Фірма «ТурбоРотор» користується заслуженою популярністю серед багатьох автомобілістів завдяки високій якості обслуговування: точному визначенню місця поломки, швидкого усунення виявлених дефектів турбокомпресорів, доступною ціною на запчастини і вартістю послуг.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.