Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

Передув турбіни в автомобілі

Передув турбіни в автомобілі
Поділитись в соцмережі:

Турбовані автомобілі завжди стоять особняком перед своїми атмосферними конкурентами. Наявність турбіни - це відмінна динаміка розгону і знижена витрата палива. Але є і зворотна сторона медалі. Ніщо не вічне і іноді вузли автомобіля виходять з ладу. Є така проблема, як передув турбіни.Що таке, передув турбіни

Це нагальна проблема в турбомоторах. Особливо даний момент стосується дизельних силових агрегатів, так як утворення сажі у випуску призводить до її активного накопичення всередині тіла турбіни, а це створюэ підклинювання геометрії.

Ознаки передува турбіни може визначити навіть рядовий автолюбитель. Вони зведуться до того, що починають відчуватися провали і обмеження по потужності. У своєму автомобілі при їзді на ньому це буде помітно відразу. Спочатку це можуть бути разові випадки, які з часом минають, але поступово все це буде посилюватися, повторюватися, стаючи все більш тривалим за часом, і в кінцевому підсумку все це набуде постійний характер.

pereduv turbiny prichiny

Причини передуву турбіни

Як правило, для виявлення правильної причини того, що сталося потрібна якісна професійна діагностика з залученням сучасного комп'ютерного обладнання. Але є і якась систематика в передувы турбіни, причини, які можна вважати основними:

  • закисання штока актуатора;
  • неправильна робота актуатора;
  • знос поворотної пружини штока;
  • відсутність періодичного активного стилю їзди на автомобілі (актуально для дизельних двигунів).

Не варто думати, що цим списком обмежуються всі проблеми з передувом турбіни, симптоми кожного окремо взятого випадку можуть підказати причини, але краще звернутися для вирішення питання до фахівців, як уже було сказано, щоб не гадати.

Передув турбіни: наслідки

Не потрібно мати якусь вузькоспеціалізовану освіту в сфері автомобілебудування, щоб зрозуміти просту істину, яка вже була доведена багатьма автомобілістами на своєму власному прикладі. Ця істина свідчить про те, що всі дрібні проблеми, що виникають в автомобілі потрібно усувати відразу, щоб не сталося їх переростання в щось більш масштабне за принципом «снігової кулі». Все це може бути застосовано і в даній ситуації.

Передув або недодув турбіни (зустрічається рідше) потрібно усувати відразу, так як це досить небезпечно. При передуві створюється великий тиск повітря, воно може привести до детонації, особливо часто це виникає в маленьких турбінах.

Звичайно ж, в деяких сучасних автомобілях передбачається вестгейт, який розташовується біля крильчатки турбіни і його функція полягає в скиданні зайвого тиску. Але це призведе до зниження і обмеження потужності мотора, що теж не дуже добре.

Ремонт турбін

Потрібно сказати, що дана задача досить складна і дорога. Некваліфікований або самостійний ремонт турбонагнітача може обернутися його фатальною поломкою, що призведе до покупки нової турбіни. Витрати на таку покупку можуть бути вельми і вельми відчутними.

Щоб не потрапляти в ситуацію, коли скупий платить двічі, потрібно відразу при виявленні будь-яких ознак проблеми звертатися до професіоналів, які спеціалізуються на рішеннях проблем з передувом турбіни. Ми рекомендуємо нашу компанію, яка вже багато років успішно працює в даному напрямку: ремонт турбін, продаж нових турбонагнітачів і комплектуючих до них, звертайтеся за допомогою до професіоналів своєї справи.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.