Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Чи можливо користуватися автомобілем з несправною турбіною

Чи можливо користуватися автомобілем з несправною турбіною
Поділитись в соцмережі:

Експлуатація несправної авто турбіни - наслідки

Турбіни встановлюються практично на всі моделі транспортних засобів останніх років. Основний плюс лопаточного обладнання полягає в тому, що невеликий обсяг силового модуля гарантовано збільшує потужність авто. З іншого боку, водій може спокійно їздити і без турбіни, це не впливає на комфорт в поїздці. В такому випадку виникає важливе питання: чи впливає несправний агрегат на транспортний засіб? Зламаний механізм може призвести до заглохнувшему мотору або вимушеної зупинки в самий непотрібний момент.

Досвідчені водії рекомендують вивчити всі ймовірні причини причини лопаточного обладнання, щоб уникнути раптових проблем.

Наслідки поїздки на авто з несправною турбіною

Ігнорування несправності і активне застосування автомобіля призводять до негативних результатів:

 • використовується більше пального;
 • несправний турбокомпресор провокує неповне згоряння палива. В автомобілях на бензині виникають проблеми з каталізатором і пригорілими клапанами. Це може зіпсувати сажевий фільтр в дизельному двигуні. Так може проявитися попаданням в вихлопну трубу масла, змішаного з пальним;
 • пошкоджені вал і втулки викликають використання механізмом набагато більшої кількості мастила. Для своєчасного визначення вад роботи потрібно уважно стежити за його рівнем;
 • погана турбіна є причиною швидкого зносу форсунки мотора.

Коли відомий характер пошкоджень, наступним кроком визначають джерело. Це допоможе розібратися зі способами збереження турбіни від поломки.

Фактори виходу з ладу пристрою

1. Тріщини

При наявності пробоїн частина необхідного повітря, що передається турбокомпресором в циліндри, втрачається. Сильно перевантажується турбонагнітач, порушується процес форсування, виникають супутні неполадки.

2. Вік та знос

У кожної автомобільної запчастини є певний термін роботи. Зазвичай турбокомпресор працює протягом пробігу близько 100 000 км. Знову ж, кожен випадок індивідуальний і дуже багато залежить від манери їзди власника турбованого авто.

3. Вуглецеві родовища

При проходженні ТО, необхідно робити обов'язкову заміну моторного масла. Без цього всередині можуть накопичитися відкладення вуглецю.

Методи, що зберігають турбіну справною

Турбокомпресор зношується в міру частоти і активності його експлуатації. Якщо дотримуватися кількох правил, це значно подовжить час використання турбоагрегату і допоможе уникнути багатьох несвоєчасних проблем. Регулярно потрібно:

 • охолодження турбіни;
 • при тривалому тиску на газ, власнику авто потрібно кілька хвилин постояти на холостому ходу;
 • після тривалої стоянки, наприклад, в пробці, не можна різко прискорюватися. Це перегріє турбонагнітач, інтеркулер і двигун;
 • перевірка температури масла і антифризу. Слід стежити за необхідністю заміни брудного масла на нове;
 • обслуговувати двигун вчасно;
 • стежити, щоб деталі мотора були чистими.

remont turbin

При виявленні будь-який з перерахованих вище проблем необхідно звернутися в спеціалізовану точку обслуговування до майстра. Поїздка з механізмом в аварійному стані може привести до повної дисфункції автомобіля. Кваліфіковані фахівці сервісного центру допоможуть виявити місце поломки. За допомогою спеціальних датчиків вони проаналізують всю конструкцію і виправлять знайдені недоліки. При необхідності замінять неробочі складові. Краще раз перестрахуватися і перевірити систему машини. Через самовпевненість можна опинитися без машини на невизначений період або заплатити за ремонт турбіни велику суму.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.