Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

Турботаймер: що собою представляє, для чого потрібен

Турботаймер: що собою представляє, для чого потрібен
Поділитись в соцмережі:

Турботаймер. Надзвичайно важливий елемент або абсолютно марна річ?

Виробники автомобілів постійно пропонують споживачам ті чи інші новинки. У даній статті мова піде про турботаймер, призначений для установки на турбовані машини. Так чи так уже необхідно цей пристрій, або цілком можна обійтися без нього? Давайте розберемося.

Турботаймер: що собою представляє, для чого потрібен

Технічний прогрес не зупинити. Представники автопрому доводять це постійно. Безпека, економічність, показники екологічності транспортних засобів підвищуються. Ходові характеристики поліпшуються. Виникає резонне питання: нововведення дійсно корисні? Може, додаткові опції потрібні виключно для того, щоб довірливі клієнти автосалонів заплатили більше грошей?

CHto-takoe-turbotaymer-v-avtomobile

Опис гаджета

Автолюбителям, які хочуть збільшення швидкісних можливостей залізних коней, слід:

  • добре вивчити технічні характеристики різних моделей турбін;
  • вибрати надійне, найбільш ефективне обладнання.

В іншому випадку не вдасться зрозуміти:

  • як довго турбокомпресор буде справно працювати;
  • чи вийде значно збільшити потенціал агрегату.

Фахівці радять звернути увагу на турботаймер, що представляє собою електронний датчик (за розмірами ненабагато більше сірникової коробки). Розташовується пристрій під торпедо. Живлення подається по проводах, підключеним до клем замку запалювання.

turbo-timer

Ефективність девайса

Ще не визначилися з коефіцієнтом корисної дії турботаймера. Головна причина - специфіка роботи турбіни. Вона певний час функціонує, хоча силовий агрегат вже вимкнений. Ті, хто їздить на турбированних авто, прекрасно знає: промчав по трасі на високих оборотах, треба якийсь час почекати і відразу не глушити двигун. Чому?:

  1. підшипники обертаються;
  2. масло не подається і пригорає на металевих поверхнях;
  3. маслопровід частково блокується.

Підсумком є поломка вузла. Причому його відновлення є дорогим заходом.

Турбіни на ауді, BMW, фольксваген, мерседес, рено, пежо, інші марки, укомплектовані таймером, настільки швидко не зношуються. Коли транспортний засіб зупиняється, водій без побоювань вимикає запалювання, а пристрій функціонує, поки мотор не зупиниться.

CHto-takoe-turbotaymer-v-avtomobile

Клієнти автомайстерень цікавляться щодо того, чи всім потрібна установка гаджета. Однозначно відповісти на питання не представляється можливим. Краще проаналізувати свою манеру водіння. Постійно поспішаючим автовласникам, які не бажають витрачати дорогоцінний час на очікування охолодження турбіни, що працює на холостих обертах, краще оснастити машину розумним пристроєм.

Людям, часто стоять в пробках, хто виконує швидкісний режим, мабуть, немає необхідності витрачатися на покупку турботаймера.

Важливий момент

Не варто забувати: турботаймер є засобом, значно ускладнює завдання автовикрадачів. Поки двигун не охолоне, і пристрій не відключиться, машина не зрушиться з місця. За допомогою таймера управління блокується, включається сирена. Ціна доповнення до турбіни (в залежності від моделі) варіюється від шістдесяти до ста п'ятдесяти умовних одиниць.

Висновок

Кожен сам вирішує, піддавати турбіну апгрейду чи ні. Отримати додаткову інформацію можна, зв'язавшись з консультантами по телефону. Консультації даються безкоштовно. Отримана інформація напевно виявиться корисною.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.