Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

Корисні рекомендації розробників турбін

Корисні рекомендації розробників турбін
Поділитись в соцмережі:

Що рекомендують розробники турбін

Для виготовлення турбокомпресора, непростого по конструкції агрегату, розробниками ретельно підбираються всі вхідні вузли та деталі. Щоб виріб служило довго і безвідмовно важливо при експлуатації дотримуватися рекомендацій виробників виробу.

Технічне обслуговування тільки кваліфікованими майстрами

При роботі число обертів турбіни доходить до 300 тис. об / хв. Для безвідмовної роботи в таких умовах деталі виготовляються з мінімальними допусками на розміри. Збірка проводиться із забезпеченням мікроскопічних зазорів між деталями.

До обслуговування і заміни такого складного виробу необхідно допускати досвідчених кваліфікованих майстрів, які мають досвід у виконанні такого типу робіт. Сервісний центр, де проводиться технічне обслуговування, повинен бути оснащений спеціальним обладнанням і інструментом для виробництва діагностики і балансування турбіни.

Не можна виконувати зміни в налаштуваннях

Конструкція виробу розробляється і перевіряється для установки на автомобіль певної моделі. Експлуатація виробу проходить в оптимальному режимі, і проводити будь-які зміни налаштування і регулювання турбонаддува суворо забороняється.

Збільшення тиску в системі турбонаддува призведе до перегріву двигуна, і як результат, пошкодження поршнів, вихід з ладу головок блоку і опор двигуна.

Заливайте фірмові, рекомендовані мастильні матеріали

Коли міняєте мастило в двигуні, для заміни вибирайте масло, рекомендоване виробниками мотора і автомобіля для двигунів з турбонаддувом. Застосування мастильних матеріалів з іншою характеристикою і в'язкістю призведе до зміни в роботі системи змащення ротора і виходу з ладу турбокомпресора.

Для ремонту використовувати заводські автозапчастини

Всі необхідні запасні частини, що використовуються при заміні турбіни та інших вузлів системи турбонаддува, повинні бути заводського виробництва, зазначені в документах заводу-виготовлювача. Використання неоригінальних запчастин може призвести до втрати потужності і навіть виходу з ладу двигуна, і втрати гарантії і страховки.

Постійний контроль за роботою

Коли під час руху на автомобілі ви чуєте сторонні незвичні шуми, вібрацію або помічаєте сліди від течі масла необхідно відразу зупинитися і ретельно оглянути двигун. Турбокомпресор обертається з великою швидкістю, і виникаючі дрібні дефекти деталей завдадуть негативний вплив на інші частини машини і можуть їх пошкодити.

Не рушайте з місця відразу після включення запалення

Для нормального функціонування всіх систем, необхідно, щоб масло для змащення надійшло до всіх обертових частин мотора і турбокомпресора. На це буде потрібно приблизно 30-40 секунд. Тільки витримавши цей час можна рухатися, навантажуючи мотор на повну потужність без всяких наслідків для турбіни.

Зупинилися, не поспішайте вимкнути двигун

Щоб турбокомпресор служив довго, не вимикайте відразу мотор при зупинці, особливо якщо ви довго їхали з повним навантаженням. Нехай двигун попрацює на холостих обертах 20 секунд.

У турбінах, де немає примусового охолодження корпусу підшипників, і він охолоджується маслом, не дотримання цього правила викличе прискорене зношування обертових частин турбіни. Причиною зносу стане повне припинення витрати масла через палаючий турбокомпресор при зупинці двигуна. Це спричинить перегрів деталей з утворенням на поверхні абразивних частинок в результаті окислювальних процесів.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.