0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Особливості техогляду автомобіля в 2018 році

Особливості техогляду автомобіля в 2018 році
Поділитись в соцмережі:

Техогляд авто в Україні - нові правила для автомобілістів

Нещодавно КМУ представив проект нового закону згідно з яким техогляд транспортних засобів є обов'язковим. Якщо в ході техогляду будуть виявлені відхилення, які можуть вплинути на роботу автомобіля, то власник не отримає талон про проходження техогляду. Графік проходження ТО визначається типом і призначенням ТЗ. Відомості про проходження техогляду будуть вноситься до Єдиного держреєстру транспортних засобів.

tehosmotr 2018

Типові поломки авто під час техогляді в 2018 році

Під час проведення техогляду обов'язково перевіряють:

 1. Рульове управління. Якщо у гідропідсилювача порушена плавність ходу, люфти, тяга і наконечники в поганому стані, мало рідини - все це вважається відхиленням.
 2. Колеса і ходова. Перевірці підлягає: балансування коліс, тиск повітря, стан шин, дисків та протекторів. Також будуть оглядати кардан у задньопривідних автомобілів, люфт шарових опор, частини підвіски (ресори, пружини і амортизатори).
 3. Двигун. Під час техогляду буде вимірюватися компресія і функціонування основних деталей. Наприклад, наявність білих або чорних вихлопних газів вказує на необхідність ремонту або заміни турбокомпресора.

remont turbin

Ремонт турбін - складний технологічний процес, для проведення якого потрібно спеціальне діагностичне обладнання. На щастя, поломці компресора можна запобігти. Для цього всього лише потрібно стежити, щоб не виникало потенційно наступних ситуацій.

Основні причини поломки турбіни:

Масло:

 • Неякісне масло;
 • Брудні масляні патрубки;
 • Брак масла;
 • Збій в роботі масляних фільтрів;

Повітряні потоки:

 • Вихлопна система і повітряні фільтри забиті;
 • Пошкодження інтеркулера;
 • Експлуатація транспортного засобу на межах його можливостей;
 • Занадто високі обороти мотора;
 • Перегрів турбіни.

Під час свого функціонування, турбокомпресор піддається сильному температурному і механічному впливу. Проводячи ремонт турбіни краще уникати будь-яких похибок, інакше турбіна знову зламається і, що ще гірше, це може спричинити за собою поломку всього двигуна. Найкращим варіантом є ремонт турбіни в спеціалізованому Турбосервісі.

Ремонт турбокомпресора потрібно довіряти тільки перевіреним майстрам і авторизованому сервісу. Адже «гаражний» майстер не зможе правильно діагностувати поломку турбіни без професійного обладнання. А знайти несправності в роботі турбіни підручними методами практично неможливо.

Інші статті

Запчастини для авто турбін оригінального виробництва

Купуйте комплектуючі та запчастини для турбін в компанії «ТурбоРотор». Незалежно від моделі, ступеня поломки турбокомпресора у нас ви зможете купити будь-які оригінальні запчастини в необхідній кількості за найвигіднішою ціною від виробника.

Детальніше
Ремонт турбін

Як проводиться ремонт турбокомпресорів в професійних турбо сервісах. Основи відновлення турбін.

Детальніше
Твін турбо - принцип роботи

У даній статті ми розглянемо систему турбонаддува Biturbo. Розповімо про її особливості, принцип роботи та основні переваги

Детальніше
Діагностика турбіни

У нашій статті буде розглянуто, в чому полягає діагностика турбіни та методи її проведення

Детальніше
Що краще відновити свою або купити турбіну бу

У статті проводяться аналогії між ремонтом турбін і покупкою компресора б / у. Рекомендації з придбання реставрованих виробів. Чому краще ремонтувати свою турбіну.

Детальніше
4 поширених питання про турбіни

У статті дається короткий опис пристрою турбін, принципу дії, правил експлуатації. Як розпізнати перші ознаки поломки турбокомпресора. Рекомендації по технічному обслуговуванню системи турбонаддува.

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.