0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Особливості техогляду автомобіля в 2018 році

Особливості техогляду автомобіля в 2018 році
Поділитись в соцмережі:

Техогляд авто в Україні - нові правила для автомобілістів

Нещодавно КМУ представив проект нового закону згідно з яким техогляд транспортних засобів є обов'язковим. Якщо в ході техогляду будуть виявлені відхилення, які можуть вплинути на роботу автомобіля, то власник не отримає талон про проходження техогляду. Графік проходження ТО визначається типом і призначенням ТЗ. Відомості про проходження техогляду будуть вноситься до Єдиного держреєстру транспортних засобів.

tehosmotr 2018

Типові поломки авто під час техогляді в 2018 році

Під час проведення техогляду обов'язково перевіряють:

 1. Рульове управління. Якщо у гідропідсилювача порушена плавність ходу, люфти, тяга і наконечники в поганому стані, мало рідини - все це вважається відхиленням.
 2. Колеса і ходова. Перевірці підлягає: балансування коліс, тиск повітря, стан шин, дисків та протекторів. Також будуть оглядати кардан у задньопривідних автомобілів, люфт шарових опор, частини підвіски (ресори, пружини і амортизатори).
 3. Двигун. Під час техогляду буде вимірюватися компресія і функціонування основних деталей. Наприклад, наявність білих або чорних вихлопних газів вказує на необхідність ремонту або заміни турбокомпресора.

remont turbin

Ремонт турбін - складний технологічний процес, для проведення якого потрібно спеціальне діагностичне обладнання. На щастя, поломці компресора можна запобігти. Для цього всього лише потрібно стежити, щоб не виникало потенційно наступних ситуацій.

Основні причини поломки турбіни:

Масло:

 • Неякісне масло;
 • Брудні масляні патрубки;
 • Брак масла;
 • Збій в роботі масляних фільтрів;

Повітряні потоки:

 • Вихлопна система і повітряні фільтри забиті;
 • Пошкодження інтеркулера;
 • Експлуатація транспортного засобу на межах його можливостей;
 • Занадто високі обороти мотора;
 • Перегрів турбіни.

Під час свого функціонування, турбокомпресор піддається сильному температурному і механічному впливу. Проводячи ремонт турбіни краще уникати будь-яких похибок, інакше турбіна знову зламається і, що ще гірше, це може спричинити за собою поломку всього двигуна. Найкращим варіантом є ремонт турбіни в спеціалізованому Турбосервісі.

Ремонт турбокомпресора потрібно довіряти тільки перевіреним майстрам і авторизованому сервісу. Адже «гаражний» майстер не зможе правильно діагностувати поломку турбіни без професійного обладнання. А знайти несправності в роботі турбіни підручними методами практично неможливо.

Інші статті

Як замінити ремкомплект в турбіні авто

Стаття присвячена можливості самостійного ремонту турбокомпресорів за допомогою ремкомплектів для турбін. Дається опис, як визначити ступінь поломки системи турбонаддува, які деталі входять в ремонтний комплект, чому віддати перевагу при заміні запчастин.

Детальніше
Що таке ротор (вал) авто турбіни

Основне призначення даного пристрою, опис конструкції. Що необхідно для правильної установки і балансування складного обладнання турбонаддува. Чи можна самостійно замінити ротор автомобільного турбокомпресора.

Детальніше
Особливості роботи актуаторів турбін

Стаття присвячена електронним вакуум-регуляторам тиску турбонаддува. Дано короткий опис принципу дії вестгейта, як він взаємодіє з блоком управління автомобільного двигуна. Як визначити ступінь поломки і що робити в першу чергу.

Детальніше
Відновлення геометрії турбін

У статті розповідається про особливості роботи турбонаддува із змінною геометрією. Дається короткий опис пристрою і принципу роботи турбіни з рухомими пелюстками. Рекомендації щодо правильної експлуатації авто, обладнаного турбованим двигуном, відновленню його геометрії.

Детальніше
Заміна картриджа турбіни, як проходить

Заміна картриджа - один з етапів відновлювальних робіт турбокомпресора (турбіни). Така процедура не вимагає особливих зусиль і проводиться відносно легко. Важливою вимогою до такої процедури є дотримання чистоти робочого місця і акуратності, щоб уникнути попадання всередину корпусу сміття і пилу.

Детальніше
Турбіна зі змінюваною геометрією

Що таке турбіна зі зміненою геометрією і як вона працює? Чим вона відрізняється від інших типів турбін? Про все це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.