Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Як знайти номер турбіни

Як знайти номер турбіни
Поділитись в соцмережі:

Ідентифікація вихідної турбіни

При виході турбокомпресора з ладу часто потрібно його повна заміна. Щоб придбати бракуючі комплектуючі або новий (відновлений) аналог, необхідно ідентифікувати свою турбіну. Такі дані, як марка, модель, рік випуску звичайно ж відомі автовласникові, але бувають випадки, коли в каталозі виходить кілька видів турбіни на одне авто. У цих випадках, вам допоможе розібратися інформаційна табличка. Відомо, що виробник вказує потрібну інформацію на спеціальній табличці, яка розміщена на корпусі виробу або холодному равлику, що істотно полегшує пошук необхідної запчастини до турбокомпресора або пошуку його аналога.

Маркування турбіни - значення символів на табличці

Найчастіше на інформаційній табличці розміщені наступні параметри:

nomer turbiny 1nomer turbiny

 1. А - Assembly or Part Number (заводський номер, присвоєний виробником турбокомпресора).
 2. В - Number Serial (серійний номер);
 3. С - Customer Part Number / OEM Part Number (клієнтський номер);
 4. D - Turbocharger Type (модель ТК).

Розшифровка цифрових позначень на табличці

 • По рядку «А» визначається офіційний номер турбіни, отриманий на заводі-виробнику. Дана інформація допоможе точно визначитися з типом конкретного турбокомпресора (механічний, електричний, класичний, що працює на вихлопних газах).
 • Номер під літерою «В» є унікальним для кожного агрегату. При пошуку відповідного аналога в спеціальному довіднику - «Каталозі ТК», цей номер стане хорошою підказкою. Тут докладно описані дані про: дату виготовлення кожної деталі, складальної лінії, заводі-виробнику і ін.
 • Що таке клієнтський номер «С»? Це позначення турбіна отримує на моторному або автомобільному заводі, де її встановлюють на двигун. Даних виробів призначають коди ОЕМ саме моторо- і автовиробники.
 • За буквою «D» визначається вид моделі турбокомпресора.

Особливості вибору турбіни по марці авто

Сучасний авторинок пропонує найрізноманітніші турбокомпресори для установки на транспортні засоби. Всі агрегати мають індивідуальні параметри, мають різні технічні характеристики. При поломці турбіни або її складових буває дуже складно знайти гідну заміну. Ставити на машину турбоагрегат невідповідної якості не рекомендується. В двигуні внутрішнього згоряння відразу виникнуть серйозні проблеми, здатні вивести з ладу як мотор, так і весь автомобіль.

identifikaciya_turbiny

Багато автовласників при поломці турбокомпресора підбирають турбіну для свого транспортного засобу в «Каталогах ТК» за наступними параметрами:

 1. Марці автомобіля.
 2. Дату випуску машини.
 3. Типу двигуна.

Як знайти аналог потрібної турбіни по табличці 

При виробництві ДВС постійно проводиться модернізація продукції, що випускається. Може виявитися, що двигуни однієї марки, випущені приблизно в один період, обладналися турбінами різних моделей, а іноді і інших виробників.Рекомендуемо відшукати бірку з номерами на корпусі вашого турбокомпресора. Для цього доведеться поставити машину на естакаду або над оглядовою ямою, щоб отримати доступ до заповітної таблички. Використовуючи інформацію, розміщену на бірці, у вас не виникне проблем з точним вибором необхідних запчастин для ремонту або заміни турбокомпресора.

identifikaciya turbiny

Можливі відмінності маркувань турбін у різних виробників. Кожен виробник турбін використовує свої позначення у вигляді цифр, букв, розташовуючи їх в певній послідовності, відмінній від інших фірм. Помічено також, що таблички, встановлені на оригінальних турбокомпрессорах, часто відрізняються від виробів, куплених на вторинному ринку. Незважаючи на те, що всі необхідні номери присутні на кожному примірнику, все ж вони відрізняються розміром шрифту, розташуванням позначень.

Якщо ви збираєтеся купити відновлений турбокомпресор, фахівці фірми Турборотор допоможуть з вибором потрібного агрегату для вашого авто.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.