Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Заміна турбокомпресора в двигуні 1.6 HDi

Заміна турбокомпресора в двигуні 1.6 HDi
Поділитись в соцмережі:

Заміна турбіни на двигун 1.6 HDi крок за кроком

На прикладі турбокомпресора з двигуном 1.6 HDi ми хочемо показати вам, що таке турбонагнітач, про що слід пам'ятати при виконанні цього завдання, а також про те, які інші дії з обслуговування слід виконувати під час цієї операції. Ми також покажемо вам, як відновити турбокомпресор в цьому двигуні самостійно.

Ремонт турбокомпресора на дизелі 1.6 HDi

Ремонт турбокомпресора на дизелі 1.6 HDi (75/90/92/109 к.с.) не є складним завданням, завдяки зручному доступу до турбо, який розташований прямо перед двигуном. У разі новіших пристроїв, таких як BMW, такий ремонт зажадає демонтажу двигуна. Процес турбо регенерації можна розділити на наступні етапи:

 1. Розбирання впускної системи
 2. Зняття фільтра DPF і каталізатора
 3. Розбирання турбокомпресора
 4. Заміна сердечника турбокомпресора
 5. Очищення системи впуску від залишків олії (якщо воно потрапило в нього) за допомогою інтеркулера
 6. Очищення масляного картера від масла (перевірка на тирсу або інші тверді речовини)
 7. Заміна масляного і повітряного фільтрів
 8. Додаткова регенерація фільтра DPF і каталізатора
 9. Установка реставрування турбокомпресора
 10. Установка ДФП і каталізатора
 11. Залити двигун свіжим маслом

zamena turbiny 1.6

Розбирання турбіни - крок за кроком

Від'єднуємо кісточку в пневмоторакс (так званий нагрівач), розбираємо пластикову вхідну трубу від витратоміра (дивлячись на моторний відсік праворуч), відвертаємо повітряний резонатор, розташований над турбонагнітачем з характерною ребристістю, потім ми знімаємо пластикові затискачі, які йдуть далі до проміжного охолоджувача, а потім від проміжного охолоджувача до заслінки.

Наступним кроком є ​​зняття теплового екрану турбокомпресора, який мав сліди делікатних ударів турбокомпресора знизу і відгвинчування лямбда зонда, який міститься в каталітичний нейтралізатор. У цей момент ви можете почати розбирання фільтра DPF і каталізатора (обидва знаходяться в одному корпусі). Для полегшення доступу до кріпильних болтів DPF до блоку двигуна компресор кондиціонера можна трохи послабити. Невелика гімнастика може зажадати відключення DPF від вихлопної системи.

Коли DPF вже демонтований, у нас є зручний доступ до турбокомпресора. Він прикріплений до випускного колектора за допомогою 4 гвинтів. Перед тим, як турбонагнетатель відкрутити, варто від'єднати що вела до нього лінію електропередачі від двигуна, яка частково жорстка і посилена і оснащена характерним гвинтом з масляним фільтром. У цей момент ви можете відразу ж від'єднати від блоку зливну лінію турбо направляючого масла, яка кріпиться за допомогою затиску і гвинта.

Коли обидва кабелі вже витягнуті, ви можете відкрутити турбокомпресор від випускного колектора, турбокомпресор в наших руках.

Заміна, ремонт або регенерація турбокомпресора своїми силами

Тепер головне питання - що нам робити з турбокомпресором? Ми обмінюємо на новий, віддаємо старий на регенерацію або вирішуємо відремонтувати турбонагнітач самостійно. Ми скористалися другим варіантом. Так як самовідновлення турбо відносно не просте заняття (особливо у випадку з двигуном 1.6 HDi).

За новий, ідеально збалансований і готовий до установки сердечник для турбокомпресора від двигуна 1.6 HDi 90 HP ви повинні заплатити близько 3000 грн. Все ядро ​​збалансовано на заводі на професійній машині. Більш того, регенеруючи турбіну у профі, ви можете бути впевнені, що там подбають про кожну деталь регенерації, яка впливає на майбутнє життя турбокомпресора. Деталь, яка може бути пропущена Вами, може вплинути на далі роботу як турбіни, так і двигуна в цілому.

Інші статті

Актуатори турбін - причини і наслідки проблем з вестгейт-клапаном турбонаддува

Відмови актуатора пов'язані з випадками надлишку або нестачі повітря, що нагнітається потоку. Розглянемо докладніше їх прояви ...

Детальніше
Ризики самостійного ремонту турбіни

До чого призводить самостійний ремонт турбіни авто. Опис можливих ризиків. Переваги комплексної діагностики в компанії «Турборотор»

Детальніше
Як вибрати ГБО для авто з турбіною

Чи можуть виникнути проблеми при монтажі газобалонного обладнання на машину з турбокомпресором? Детальніше про це в нашій статті ....

Детальніше
Правильна установка турбіни на автомобіль - герметик виключається

Звичка застосування герметизуючих складів для ущільнення фланців веде до порушення штатної роботи вузла, причому в гарантійних претензії буде відмовлено. Детальніше в статті ...

Детальніше
Передув турбіни в автомобілі

Наявність турбіни - це відмінна динаміка розгону і знижений витрата палива. Але є і зворотна сторона медалі. Ніщо не вічне і іноді вузли автомобіля виходять з ладу. Є така проблема, як передув турбіни

Детальніше
Обладнання для ремонту турбін

Наскільки б якісно не був виготовлений турбонаддув, він прийде в непридатність і буде необхідний його ремонт ...

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.