Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Заміна турбокомпресора в двигуні 1.6 HDi

Заміна турбокомпресора в двигуні 1.6 HDi
Поділитись в соцмережі:

Заміна турбіни на двигун 1.6 HDi крок за кроком

На прикладі турбокомпресора з двигуном 1.6 HDi ми хочемо показати вам, що таке турбонагнітач, про що слід пам'ятати при виконанні цього завдання, а також про те, які інші дії з обслуговування слід виконувати під час цієї операції. Ми також покажемо вам, як відновити турбокомпресор в цьому двигуні самостійно.

Ремонт турбокомпресора на дизелі 1.6 HDi

Ремонт турбокомпресора на дизелі 1.6 HDi (75/90/92/109 к.с.) не є складним завданням, завдяки зручному доступу до турбо, який розташований прямо перед двигуном. У разі новіших пристроїв, таких як BMW, такий ремонт зажадає демонтажу двигуна. Процес турбо регенерації можна розділити на наступні етапи:

 1. Розбирання впускної системи
 2. Зняття фільтра DPF і каталізатора
 3. Розбирання турбокомпресора
 4. Заміна сердечника турбокомпресора
 5. Очищення системи впуску від залишків олії (якщо воно потрапило в нього) за допомогою інтеркулера
 6. Очищення масляного картера від масла (перевірка на тирсу або інші тверді речовини)
 7. Заміна масляного і повітряного фільтрів
 8. Додаткова регенерація фільтра DPF і каталізатора
 9. Установка реставрування турбокомпресора
 10. Установка ДФП і каталізатора
 11. Залити двигун свіжим маслом

zamena turbiny 1.6

Розбирання турбіни - крок за кроком

Від'єднуємо кісточку в пневмоторакс (так званий нагрівач), розбираємо пластикову вхідну трубу від витратоміра (дивлячись на моторний відсік праворуч), відвертаємо повітряний резонатор, розташований над турбонагнітачем з характерною ребристістю, потім ми знімаємо пластикові затискачі, які йдуть далі до проміжного охолоджувача, а потім від проміжного охолоджувача до заслінки.

Наступним кроком є ​​зняття теплового екрану турбокомпресора, який мав сліди делікатних ударів турбокомпресора знизу і відгвинчування лямбда зонда, який міститься в каталітичний нейтралізатор. У цей момент ви можете почати розбирання фільтра DPF і каталізатора (обидва знаходяться в одному корпусі). Для полегшення доступу до кріпильних болтів DPF до блоку двигуна компресор кондиціонера можна трохи послабити. Невелика гімнастика може зажадати відключення DPF від вихлопної системи.

Коли DPF вже демонтований, у нас є зручний доступ до турбокомпресора. Він прикріплений до випускного колектора за допомогою 4 гвинтів. Перед тим, як турбонагнетатель відкрутити, варто від'єднати що вела до нього лінію електропередачі від двигуна, яка частково жорстка і посилена і оснащена характерним гвинтом з масляним фільтром. У цей момент ви можете відразу ж від'єднати від блоку зливну лінію турбо направляючого масла, яка кріпиться за допомогою затиску і гвинта.

Коли обидва кабелі вже витягнуті, ви можете відкрутити турбокомпресор від випускного колектора, турбокомпресор в наших руках.

Заміна, ремонт або регенерація турбокомпресора своїми силами

Тепер головне питання - що нам робити з турбокомпресором? Ми обмінюємо на новий, віддаємо старий на регенерацію або вирішуємо відремонтувати турбонагнітач самостійно. Ми скористалися другим варіантом. Так як самовідновлення турбо відносно не просте заняття (особливо у випадку з двигуном 1.6 HDi).

За новий, ідеально збалансований і готовий до установки сердечник для турбокомпресора від двигуна 1.6 HDi 90 HP ви повинні заплатити близько 3000 грн. Все ядро ​​збалансовано на заводі на професійній машині. Більш того, регенеруючи турбіну у профі, ви можете бути впевнені, що там подбають про кожну деталь регенерації, яка впливає на майбутнє життя турбокомпресора. Деталь, яка може бути пропущена Вами, може вплинути на далі роботу як турбіни, так і двигуна в цілому.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.