Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

Як вибрати ГБО для авто з турбіною

Як вибрати ГБО для авто з турбіною
Поділитись в соцмережі:

Чи можна поставити ГБО на турбований двигун?

За останній час ціна на паливо стрімко збільшується, щорічно простежується зростаюча динаміка. Провідні компанії з машинобудування шукають альтернативу, щоб власники авто могли заощадити. Оптимальним варіантом стала установка на автомобіль газобалонного обладнання. Автомобілісти задаються питанням, чи можуть виникнути проблеми при його монтажі на машину з турбокомпресором.

Вибираємо ГБО для авто з турбіною

Для автотранспорту з системою нижче 4-5 покоління, створеного в 1999 році при появі еко стандарту по вихлопу ЄВРО-З, слід враховувати такі характеристики палива в моторі:

  • технології вприскування;
  • здійснення управління подачі.

Фахівці в сфері газобалонного обладнання зуміли провести оптимальну інтеграцію газової установки зі стандартними варіантами по управлінню і живленню двигуна. Устаткування 4-го покоління на даний момент - це бюджетна версія. Тут ЕБУ мотор здійснює передачу сигналів на спеціальний блок управління. Таким чином «підміняються» команди штатних пристроїв. Це обумовлено подачею не рідкого пального в двигун, а газоподібного.

gbo 4-pokolenie

Оснащення 5-го покоління має вдосконалену конструкцію, завдяки чому воно повноцінно об'єднується із заводськими обладнанням. Чи не відбувається ідентифікації електронним блоком управління ГБО, як стороннього. Так виключається можливість появи конфліктів і збоїв. Подача газу в двигун відбувається в зрідженому стані. Новітня електроніка дозволяє враховувати велике октанове число газового палива в співвідношенні з бензиновим, вносити правки в робочий формат ДВС.

Особливості з'єднання дизеля і ГБО

Переходячи з важкого дизельного пального на газове, можна розглядати два варіанти установок:

  1. Газотурбіна
  2. Газодизель

Газотурбіна

Роботи з монтажу газової турбіни на авто потрібно проводити в автозаводських умовах. Це убезпечить від проблем з налаштуванням і роботою системи, які можуть виникнути в процесі. Варто враховувати, при заміні дизеля на газотурбу неможливо перейти назад.

Газодизель

Широко поширеною процедурою серед автомобілістів є перехід турбодизеля на газоподібне пальне. Головною відмінністю і особливістю газодизеля виступає здатність ініціювати паливо двох видів. У газу поріг займання набагато вище. Завдяки своїм відмітним властивостям він грає важливу роль, служить в якості запалу паливної суміші. Це дозволяє істотно економити дизель.

gazodizel

Газобалонне обладнання - унікальна сучасна апаратура, яку можливо встановити на двигун будь-якої складності, включаючи дизельагрегат технології Common Rail Euro-4.

Для подолання великих відстаней на особистому транспорті та на масивних вантажівках монтаж газодизеля має сенс і допоможе істотно заощадити на паливні витрати. Для переміщення по населеним пунктам і для компактних комерційних транспортних засобів підійде штатна установка, головною перевагою якої є велика паливна економія.

Підведемо підсумки

mogno li stavit gbo na turbinu

Сучасний газовий пристрій можливо обладнати на будь-який турбодвигун, незалежно від модифікації. Дотримується основне правило - інжекторне оснащення рекомендується встановлювати на агрегати з прямим уприскуванням. Система дозволяє поставляти в мотор строго необхідну кількість газу. Повітря, що надходить разом з ним, ніяк не відбивається на функціональності системи.

Інші статті

Актуатори турбін - причини і наслідки проблем з вестгейт-клапаном турбонаддува

Відмови актуатора пов'язані з випадками надлишку або нестачі повітря, що нагнітається потоку. Розглянемо докладніше їх прояви ...

Детальніше
Ризики самостійного ремонту турбіни

До чого призводить самостійний ремонт турбіни авто. Опис можливих ризиків. Переваги комплексної діагностики в компанії «Турборотор»

Детальніше
Заміна турбокомпресора в двигуні 1.6 HDi

На прикладі турбокомпресора з двигуном 1.6 HDi ми хочемо показати вам, що таке турбонагнітач про що слід пам'ятати при його заміні ...

Детальніше
Правильна установка турбіни на автомобіль - герметик виключається

Звичка застосування герметизуючих складів для ущільнення фланців веде до порушення штатної роботи вузла, причому в гарантійних претензії буде відмовлено. Детальніше в статті ...

Детальніше
Передув турбіни в автомобілі

Наявність турбіни - це відмінна динаміка розгону і знижений витрата палива. Але є і зворотна сторона медалі. Ніщо не вічне і іноді вузли автомобіля виходять з ладу. Є така проблема, як передув турбіни

Детальніше
Обладнання для ремонту турбін

Наскільки б якісно не був виготовлений турбонаддув, він прийде в непридатність і буде необхідний його ремонт ...

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.