Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Китайський картридж турбіни - 10 причин проти

Китайський картридж турбіни - 10 причин проти
Поділитись в соцмережі:

10 причин, чому вам не потрібен китайський картридж турбіни

Ресурс турбокомпресора збігається з ресурсом автомобільного мотора, але, як показує практика, саме турбіна ламається частіше. Частковий або капітальний ремонт потрібно проводити вже при пробігу 150-200 тис. Км. Найчастіше автолюбителі намагаються ліквідувати поломки компресора шляхом часткового ремонту та заміною дефектних деталей. При цьому, з метою економії купують китайські запчастини замість оригінальних. Звичайно, деталі з Китаю коштують на порядок дешевше, але і якості вони невисокої. Досвідчені майстри не рекомендують використовувати китайський картридж на турбіну.

kupit kartridg turbiny

10 причин проти:

 1. Низька якість.
 2. Деталі не забезпечені гарантією.
 3. Можлива невідповідність в розмірах з оригінальною турбіною, через що між деталями утворюється люфт, який в подальшому викликає поломку крильчатки і підшипників.
 4. Деталі можуть мати непомітні дефекти.
 5. Для виготовлення деталей використовується метал низької якості.
 6. Термін експлуатації неоригінальних запчастин набагато нижче.
 7. Ненадійні в експлуатації.
 8. Балансування ротора під час ремонту - складне завдання.
 9. Найчастіше китайські картриджі виходять з ладу через обрив вала, що може викликати подальше руйнування турбіни.
 10. Автомобільні сервіси не приймають в роботу китайські запчастини.

Сліпа заміна картриджа турбіни

Щоб виявити причину поломки компресора, мало розкрутити равлика, потрібно розбирати і сам картридж теж. Огляд всіх запчастин підкаже через що трапилася поломка. Перший етап цієї роботи не вимагає особливих навичок і устаткування. Спочатку майстри розбирають серцевину. Вона складається з вала, холодної і гарячої крильчатки, набору підшипників і мастильного матеріалу. Потім слідує другий, більш складний етап - складання серцевини. Під час ремонту обов'язково потрібно очистити все від нагару, а потім збалансувати відремонтований агрегат. Провести такі роботи якісно неможливо без спеціальної техніки.

kartridg na turbinu

Заміна всього картриджа турбіни - альтернатива ремонту

Також існує думка, що краще встановити повністю новий картридж турбіни, ніж віддавати компресор в ремонт. Ті, хто одного разу вже проходили навіть через частковий ремонт турбіни знають, що довіряти таку непросту справу потрібно тільки сертифікованим майстрам, які працюють на європейському обладнанні і використовують оригінальні запчастини.

Чи велика ціна на оригінальні картриджі для турбін

Новий оригінальний турбокомпресор і серцевина коштують чимало. Така вартість обумовлена ​​тим, що конструкція турбокомпресора - це високотехнологічний механізм, в якому всі деталі поєднуються між собою без люфтів, а система повністю герметична. Ціни на картриджі для турбін залежать від:

 • типу турбіни (бензинова або дизельна);
 • марки / класу машини.

Вартість оригінального середнього корпусу турбіни вдвічі менша за вартість всього турбокомпресора. Майстри компанії Turborotor проведуть ремонт вашого турбокомпресора з використання оригінальних запчастин і європейського обладнання. У нас можна відремонтувати турбіни для легкових, вантажних автомобілів і спецтехніки.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.