Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Китайський картридж турбіни - 10 причин проти

Китайський картридж турбіни - 10 причин проти
Поділитись в соцмережі:

10 причин, чому вам не потрібен китайський картридж турбіни

Ресурс турбокомпресора збігається з ресурсом автомобільного мотора, але, як показує практика, саме турбіна ламається частіше. Частковий або капітальний ремонт потрібно проводити вже при пробігу 150-200 тис. Км. Найчастіше автолюбителі намагаються ліквідувати поломки компресора шляхом часткового ремонту та заміною дефектних деталей. При цьому, з метою економії купують китайські запчастини замість оригінальних. Звичайно, деталі з Китаю коштують на порядок дешевше, але і якості вони невисокої. Досвідчені майстри не рекомендують використовувати китайський картридж на турбіну.

kupit kartridg turbiny

10 причин проти:

 1. Низька якість.
 2. Деталі не забезпечені гарантією.
 3. Можлива невідповідність в розмірах з оригінальною турбіною, через що між деталями утворюється люфт, який в подальшому викликає поломку крильчатки і підшипників.
 4. Деталі можуть мати непомітні дефекти.
 5. Для виготовлення деталей використовується метал низької якості.
 6. Термін експлуатації неоригінальних запчастин набагато нижче.
 7. Ненадійні в експлуатації.
 8. Балансування ротора під час ремонту - складне завдання.
 9. Найчастіше китайські картриджі виходять з ладу через обрив вала, що може викликати подальше руйнування турбіни.
 10. Автомобільні сервіси не приймають в роботу китайські запчастини.

Сліпа заміна картриджа турбіни

Щоб виявити причину поломки компресора, мало розкрутити равлика, потрібно розбирати і сам картридж теж. Огляд всіх запчастин підкаже через що трапилася поломка. Перший етап цієї роботи не вимагає особливих навичок і устаткування. Спочатку майстри розбирають серцевину. Вона складається з вала, холодної і гарячої крильчатки, набору підшипників і мастильного матеріалу. Потім слідує другий, більш складний етап - складання серцевини. Під час ремонту обов'язково потрібно очистити все від нагару, а потім збалансувати відремонтований агрегат. Провести такі роботи якісно неможливо без спеціальної техніки.

kartridg na turbinu

Заміна всього картриджа турбіни - альтернатива ремонту

Також існує думка, що краще встановити повністю новий картридж турбіни, ніж віддавати компресор в ремонт. Ті, хто одного разу вже проходили навіть через частковий ремонт турбіни знають, що довіряти таку непросту справу потрібно тільки сертифікованим майстрам, які працюють на європейському обладнанні і використовують оригінальні запчастини.

Чи велика ціна на оригінальні картриджі для турбін

Новий оригінальний турбокомпресор і серцевина коштують чимало. Така вартість обумовлена ​​тим, що конструкція турбокомпресора - це високотехнологічний механізм, в якому всі деталі поєднуються між собою без люфтів, а система повністю герметична. Ціни на картриджі для турбін залежать від:

 • типу турбіни (бензинова або дизельна);
 • марки / класу машини.

Вартість оригінального середнього корпусу турбіни вдвічі менша за вартість всього турбокомпресора. Майстри компанії Turborotor проведуть ремонт вашого турбокомпресора з використання оригінальних запчастин і європейського обладнання. У нас можна відремонтувати турбіни для легкових, вантажних автомобілів і спецтехніки.

Інші статті

Помпаж турбіни

Стаття аналізує помпаж турбіни, руйнівний і небезпечний для двигунів. За допомогою викладеної тут інформації ви зможете своєчасно уникнути цього явища.

Детальніше
Чому монтаж турбіни прерогатива професійних СТО

Уявний примітивізм монтажу турбіни багатьом вселяє власну спроможність. Після настає розчарування, а часто і фінансові втрати. Розкриємо причини подібних фіаско ...

Детальніше
Актуатори турбін - причини і наслідки проблем з вестгейт-клапаном турбонаддува

Відмови актуатора пов'язані з випадками надлишку або нестачі повітря, що нагнітається потоку. Розглянемо докладніше їх прояви ...

Детальніше
Ризики самостійного ремонту турбіни

До чого призводить самостійний ремонт турбіни авто. Опис можливих ризиків. Переваги комплексної діагностики в компанії «Турборотор»

Детальніше
Заміна турбокомпресора в двигуні 1.6 HDi

На прикладі турбокомпресора з двигуном 1.6 HDi ми хочемо показати вам, що таке турбонагнітач про що слід пам'ятати при його заміні ...

Детальніше
Як вибрати ГБО для авто з турбіною

Чи можуть виникнути проблеми при монтажі газобалонного обладнання на машину з турбокомпресором? Детальніше про це в нашій статті ....

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.