Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
 • Пошук турбін по марці

Запчастини для авто турбін оригінального виробництва

Запчастини для авто турбін оригінального виробництва
Поділитись в соцмережі:

Запчастини для авто турбін

Багато водіїв часто піддають систему турбонаддува свого транспортного засобу навантаженням, що перевищують допустимі значення. Турбокомпресори, встановлені на двигунах ваших авто, найчастіше ламаються внаслідок таких перевантажень:

 1. часте перевищення швидкості автомобіля,
 2. різке гальмування,
 3. збільшення тягових навантажень,
 4. їзда по дорогам поганої якості,
 5. використання паливно мастильних матеріалів невідповідної якості,
 6. несвоєчасне технічне обслуговування двигуна внутрішнього згоряння з заміною моторного масла і фільтруючих елементів та ін.

Перераховані порушення правил експлуатації автомобілів з турбонаддувом призводять до виходу з ладу деталей і вузлів турбокомпресорів незалежно від фірми-виробника. Компанія TurboRotor пропонує автовласникам України високоякісні запчастини для турбін в широкому асортименті. Тут ви зможете купити необхідні запчастини до турбін як для відновлення компресора в автосервісі, так і для здійснення самостійного ремонту в умовах гаража.

zapchasti na turbiny kupit

Запчастини на турбіну оригінального виробництва

У розділі нашого сайту «Запчастини до турбін» ви зможете ознайомитися з асортиментом представленої продукції. Тут ви маєте можливість вибрати найбільш підходящі запчастини на турбіни за цінами виробника, минаючи торгові надбавки посередницьких організацій.

Перелік найбільш популярних запчастин:

 • Актуатори, вакуум турбіни представлені в широкому асортименті для установки на авто різних марок (Volkswagen, Ауді, Шкода, Мазда, Рено і ін.)
 • Ротор - турбінне колесо в зборі з валом.
 • Змінна геометрія (вузол з поворотними лопатками).
 • Картридж (до складу вузла входять робочі колеса компресора і турбіни, розташовані на загальній осі, підшипники, корпус).
 • Колесо компресора (виконує роботу по всмоктуванню повітря через равлика для подачі в двигун для збагачення палива киснем).
 • Корпус турбокомпресора (виготовлений з алюмінієвих сплавів, що витримують надвисокі температури).
 • Теплові екрани, тарілки (дані вузли служать для захисту центрального корпусу від вихлопних газів).
 • Ремкомплект (виробники турбін випускають готові комплекти запчастин для проведення ремонту за найбільш вигідною ціною).

remkomplekt turbiny

Як купити запчастини для авто турбін вигідно

Компанія «ТурбоРотор» пропонує постійним покупцям і клієнтам кращі умови співробітництва. Співробітники нашої фірми допоможуть вам вибрати, купити запчастини до турбіни в Україні, а також своєчасно доставити замовлення в будь-яке місто країни.

Запрошуємо до співпраці дилерів та оптових покупців. При покупці запчастин для турбін оптом розрахунок вартості замовлення здійснюється за заниженими розцінками, найбільш вигідним для клієнта.

Основні переваги нашої компанії:

 1. Поставка запчастин і комплектуючих оригінального виконання найвищої якості.
 2. Швидка доставка куплених товарів за місцем призначення.
 3. Надання гарантії на кожну товарну позицію, що діє протягом 12 місяців.
 4. Постійна наявність на складі продукції, розміщеної в каталозі, що дозволяє істотно скоротити терміни отримання замовлення.

Крім продажу запчастин і комплектуючих для турбін ми надаємо послуги з діагностики, ремонту і реставрації систем турбонаддува на професійному рівні.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.