Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Тільки актуальні новини
та акції від Turborotor
  • Пошук турбін по марці

Чому ремонт турбіни такий дорогий?

Чому ремонт турбіни такий дорогий?
Поділитись в соцмережі:

Вартість ремонту турбокомпресорів

Ремонт оригінальної турбіни складає, в багатьох випадках, половину вартості нової. Відновлення несправної деталі може бути капітальним або ж базовим. Незважаючи на це, автовласники спантеличені такою високою ціною ремонту, навіть при наявності знижок.

Головні причини, чому ремонт турбіни обходиться так дорого.

Є кілька головних чинників ціноутворення:

  1. Складність конструкції. На сьогоднішній день, турбіни є складними багатокомпонентними пристроями. Вони стали такими в результаті своєї еволюції, а також вдосконаленню старих і появи нових технологій виготовлення. Для виявлення поломки і з'ясування причини її виникнення, проводять комп'ютерний огляд. А це теж впливає на ціну ремонту турбіни.
  2. Застосування сучасної техніки. Відновлення складних турбоагрегатів, сьогодні, не обходиться без використання високоточних пристроїв: стендів для огляду працездатності і продуктивності; різних миючих комплексів з автоматизованою системою; верстати для токарів і слюсарів; стенди для проведення балансування, регулювання, розбирання та ін. Завдяки такій техніці з високою точністю проводиться ремонт, дотримуються всі техумови, прилади оновлюються до фактично нового стану. Після надається гарантія на довгий термін служби деталей.
  3. Високоякісний сервіс. У багатьох випадках, термін експлуатації реставрованої турбіни залежить від високої точності працівника, його досвіду. Кваліфікований фахівець може визначити несправність з ймовірністю в 90% просто побачивши агрегат, по шуму або диму, який виходить. Професіонал своєї справи швидко відремонтує турбіну і дасть гарантію. Будьте впевнені, послуги Техмайстрів того варті.
  4. Якість деталей від відомих світових брендів, звичайно ж, впливає на вартість запчастин і ремонт в цілому, оскільки часто на оригінальний турбоагрегат потрібні «рідні» деталі. Турбіни виробницта Німеччини, Великобританії, Америки коштують досить дорого. Ми точно не рекомендуємо купувати більш дешеві азіатські копії (Schwitzer, Holset, Garrett) при відновленні комплектуючого елемента. Продукція від різних підприємств має свої тех. характеристики. Їх слід обов'язково дотримуватися при обліку показників балансування і пошуку необхідного ремкомплекта.

Враховуючи ці аспекти, ви повинні розуміти, що вам дорого обійдеться повноцінний ремонт турбокомпресора. І все одно купівля нової турбіни виходить дорожче, ніж її реставрація. Тому слід регулярно проводить діагностику всієї системи, своєчасно міняти масло і т.д.

Чи є економна альтернатива ремонту?

Багато власників машин вважають, що придбання б / у турбіни - це відмінне рішення. Повірте, недоліків в даному варіанті набагато більше, ніж плюсів:

  • Рівень зносу таких комплектуючих складно візуально оцінити.
  • Немає гарантії на витривалість агрегату.
  • Реальний пробіг компресора залишається загадкою.
  • Стан картриджа, вала, прокладки, крильчатки і інших елементів складно проконтролювати.
  • Двигун по потужності точно буде меншим.

Щоб не ризикувати загальною працездатністю системи, ви віддасте в сервіс деталь на огляд і балансування. А це зайві витрати.

Спеціалісти компанії Turborotor дадуть рекомендації і проконсультують з приводу турбоагрегов будь-якого виробника, оперативно виконають якісний ремонт.

Інші новини

Новорічна акція від ТурбоРотор

Детальніше про акцію...

Детальніше
Акція Жовтня: встигни замовити картридж зі знижкою!

У жовтні місяці ми проводимо акцію в якій можуть взяти участь всі бажаючі. Умови акції в розділі НОВИНИ

Детальніше
Чому пропала тяга в дизельній турбіні?

Причина зникнення дизельної тяги найчастіше криється в несправності системи турбонаддува. Існує кілька причин несправності турбокомпресора. У цій статті ми розглянемо, що до чого.

Детальніше

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.