Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

Турбіна для Mazda CX-7 DISI Turbo

Турбіна для Mazda CX-7 DISI Turbo
Поділитись в соцмережі:

У комплектацію двигунів серії DISI Turbo, що володіють номінальною потужністю 260 к.с., входить турбокомпресор BorgWarner / Hitachi. Виробництвом оригінальних турбокомпресорів займається підрозділ японської компанії Hitachi, що належить концерну Borg / Warner.

Серед конструкційних особливостей турбін, які використовуються на Mazda CX-7, окремої згадки заслуговує система охолодження корпусу. В процесі експлуатації часто спостерігається перегрів турбіни, ситуацію не рятує навіть наявність примусового механізму охолодження блоку підшипників. Причиною тому є особлива компоновка силового агрегату і інтеркулера. Оскільки мотор «мазди» відрізняється неабиякою форсування, ситуація теплонапряженностью посилюється ще більше.

Типові несправності, що виникають у турбін, встановлених на Mazda CX-7

У зв'язку з підвищеним тепловим навантаженням, яке перманентно виявляється під час роботи компресора, у агрегату спостерігається кілька характерних несправностей:

  1. Різкий перегрів, що виникає в гарячій частині, подальше утворення тріщин всередині турбінного корпусу. Пошкодження найчастіше виникають в області сідла клапана. В результаті знижується ефективність роботи турбіни, зважаючи на падіння вхідного тиску.
  2. У каналах подачі масла активізується процес коксування масла. Формуються абразивні фрагменти і подаються разом з маслом до деталей, що труться, сточують поверхні корпусу, а також шийки вала. Внаслідок постійного зносу ротор стає надмірно рухливим. В окремих випадках спостерігаються торкання крильчатками поверхні корпусів, газодинамічні ущільнювачі перестають виконувати свої функції.
  3. Поява коксових відкладень, що утворюються в трубці системи подачі масла (розташована всередині зазору, що проходить між блоком двигуна і компресором), а також звуження прохідного перерізу турбіни. Оскільки пари тертя не отримують мастило в достатній кількості і перегріваються, це призводить до серйозних поломок (руйнування валу ротора або його заклинювання).

Основні симптоми неполадок в турбінах, які працюють на MazdaCX-7

Про необхідність звернення в автосервіс свідчать такі ознаки як: зниження потужності двигуна, збільшення витрати масла, задимленість вихлопних газів. Необхідно звертати увагу на сторонні звуки, що надходять з турбіни (різкий дзвін або свист).

dvigatel mazda cx 7

Процес заміни турбіни

Обов'язково необхідно провести заміну трубки, що здійснює подачу масла. Також слід враховувати, що недотримання термінів, відведених на заміну масла, істотно підсилює процеси коксування. Аналогічна ситуація виникає при використанні марок масла, які не призначені для обслуговування турбодвигунів.

Купити турбіну з доставкою по всій території України

Компанія «TurboRotor» пропонує купити турбіну на Mazda і інші марки автомобілів по найбільш оптимальною ціною. Вашій увазі представлений широкий асортимент силових відновлених агрегатів, призначених для вантажного та легкового транспорту. Також у нас можна замовити ремонт турбіни з заміною комплектуючих на оригінальні деталі. Ми надаємо офіційну гарантію на придбане виріб терміном 1 рік.

Щоб знайти потрібну модель турбіни, скористайтеся формою пошуку на нашому сайті, або зв'яжіться з менеджером-консультантом. Наш співробітник надасть детальну консультацію по будь-яких цікавлять вас питань.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.