Безкоштовка доставка турбін по всій Україні
0 Корисна інформація про
турбіни та їх роботу
  • Пошук турбін по марці

Турбіни для машин Volkswagen серії 1.4 TSI

Турбіни для машин Volkswagen серії 1.4 TSI
Поділитись в соцмережі:

Турбіна для Volkswagen

На машини Scirocco, Polo V, Golf V, Golf VI, Tiguan і Touran, що випускаються концерном Фольксваген, встановлюються мотори серії 1.4 TSI. Особливістю цих двигунів є двоступенева система наддуву. На низьких оборотах працює механічний компресор, при підвищенні оборотів наддув здійснюється турбокомпресором.

Основою турбокомпресора є турбіна моделі К03 німецького концерну BorgWarner (KKK), що є одним з провідних виробників турбін в світі. До складу виробу входять:

  • байпасний клапан, який встановлюється на виході з турбіни, і служить для відведення надлишку вихлопних газів назад на вхід в турбіну;
  • байпасна система регулювання, управляє потужністю турбіни;
  • центральний корпус турбіни підключений до водяної системи охолодження двигуна;
  • корпус турбіни інтегрований у вихлопній колектор двигуна, така компоновка дозволяє збільшити потужність турбіни.

Всі моделі турбокомпресорів, що випускаються сімейства К03 відрізняються високою надійністю і тривалим терміном експлуатації.

Дефекти і відмови турбін для автомобілів Фольксваген 1.4 TSI

Багато дефектів відбувається через несправність двигуна. Так в разі дефекту вузлів поршневої групи, збільшується виток газів в картер, через зношені компресійні кільця. Внаслідок цього, коли підвищуються оберти двигуна, в картері підвищується тиск газів. Збільшення тиску перешкоджає вільній циркуляції масла в корпусі підшипників, і протікання через встановлені ущільнення турбіни підвищуються. Масло коксується і відбувається поява абразивних крупинок. У піддоні картера можна виявити в маслі сліди металевих частинок.

turbina na WV

Двоступенева комбінована система наддуву двигунів 
Фольксваген 1.4 TSI включає механічний нагнітач (1) і турбокомпресор (2)

Інший дефект пов'язаний з проскакуванням ланцюга приводу ГРМ, який багато списують на дефект турбіни. Двигун при цьому працює, але не розвиває потужності, а заміна турбіни нічого не дає.

У двигунів серії 1,4 TSI при виникненні несправностей з турбіною з'являється посилений шум, наявність диму в вихлопі і зростає витрата масла.

Типові відмови турбіни це стирання пар тертя, заклинка вала в корпусі підшипника і вихід вала з ладу.

У разі заміни турбіни для двигунів 1.4 TSI необхідно встановити нову трубку подачі масла і болт кріплення трубки банджо. Якщо в піддоні виявлені сліди металевих частинок, то треба замінити масло в двигуні і фільтр, а також зняти і промити піддон мотора.

Пропонуємо оригінальні запчастини для силових агрегатів за вигідними цінами

Всі моделі Volkswagen з двигунами серії 1,4 TSI відрізняє висока надійність і практичність. Щоб домогтися високої потужності мотора, обов'язково треба встановити турбокомпресор. У разі поломки старого нагнітача наддуву, майстри компанії «TurboRotor» швидко і якісно проведуть ремонтні роботи.

Відновлені турбіни Volkswagen

Щоб купити турбіну на Фольксваген, яка пройшла капітальний ремонт - перейдіть в каталог

Підбір необхідного вузла і деталей легко здійснити за допомогою віртуального каталогу, розміщеного на нашому сайті. Вибір запасних частин проводиться за моделлю автомобіля, або з використанням заводського номера турбіни. Якщо виникли труднощі з вибором, то наші фахівці допоможуть підібрати необхідну запчастину і дадуть вичерпну інформацію по ній.

Навіть якщо в місті немає відділень компанії «TurboRotor», ми за допомогою кур'єрської служби, відправляємо турбіну в будь-яке місто чи селище України. Вартість турбіни для автомобілів можна дізнатися зателефонувавши до нас.

Менеджери фірми дадуть повну інформацію про вартість і наявність продукції, що замовляється моделі. При роботі ми використовуємо найсучасніше технологічне обладнання та інструменти. Це дозволяє виробляти якісну діагностику та ремонт. Замовляючи ремонтні роботи у нас ви можете розраховувати на уважне ставлення і зразковий сервіс.

Ремонт/продаж турбін і оригинальних запчастин по всій Україні:

А також, приймаємо на ремонт турбіни з міст:


Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Миколаїв, Кіровоград, Хмельницький, Полтава, Чернігів, Івано-Франківськ, Суми, Херсон та ін.